wxHexEditor - en to cs translation catalogue (418 entries)

en: %d records changed.
cs: %d změn.

en: &About
cs: &O programu

en: &Close
cs: &Zavřít

en: &Edit
cs: Úp&ravy

en: &File
cs: &Soubor

en: &Help
cs: Nápo&věda

en: &New
cs: &Nový

en: &Open
cs: &Otevřít

en: &Quit
cs: &Ukončit

en: &Redo
cs: &Znovu

en: &Save
cs: &Uložit

en: &Undo
cs: &Zpět

en: &View
cs: &Pohled

en: 0xRANDOM
cs: 0xNÁHODNÝ

en: 16 Bit
cs: 16 bitů

en: 16 bit
cs: 16 bitů

en: 16bit - Words
cs: 16bit - Slova

en: 32 Bit
cs: 32 bitů

en: 32 bit
cs: 32 bitů

en: 32bit - Dwords
cs: 32bit - DSlova

en: 64 Bit
cs: 64 bitů

en: 64 bit
cs: 64 bitů

en: 64bit - Qwords
cs: 64bit - QSlova

en: 8 bit
cs: 8 bitů

en: 8bit - Byte
cs: 8bit - Byty

en: ARE YOU SURE?
cs: JSTE SI JISTÝ?

en: Access Invalid
cs: Přístup neplatný

en: Access:
cs: Přístup:

en: Address
cs: Adresa

en: Allow editing by Data Interpreter Panel
cs: Povolit úpravy přes zobrazení překladače dat

en: Are you sure about resetting colours?
cs: Jste si jistý, že chcete barvy nastavit znovu?

en: As BigEndian
cs: Jako Big Endian

en: As UTF-8
cs: Jako UTF-8

en: Assembler Source
cs: Zdrojový kód assembleru

en: Assembly Type
cs: Druh assembleru

en: Auto show tag panel if tags detected
cs: Automaticky ukázat značky (TAG), když jsou značky rozpoznány

en: BLOCK
cs: BLOK

en: Background Colour
cs: Barva pozadí

en: Backup
cs: Záloha

en: Backup Speed :
cs: Rychlost zálohování:

en: Backup operation completed.
cs: Zálohování dokončeno.

en: Big Endian
cs: Velký endian

en: Binary
cs: Dvojkový

en: Block Size: %
cs: Velikost bloku: %

en: Block Size: N/A
cs: Velikost bloku: N/A

en: Branches the given location
cs: Rozvětvit zadané místo

en: Bug Reporting
cs: Hlášení chyb

en: Byte View
cs: Pohled na byty

en: Bytes
cs: Bytů

en: Bytes Per Line
cs: Bytů na řádek

en: Bytes Per Line Limit
cs: Nejvíce bytů na řádek

en: C/C++ Source
cs: Zdrojový kód C/C++

en: CHARACTER
cs: ZNAK

en: CPU Vendor
cs: Výrobce CPU

en: CTRL+ALT+S
cs: Ctrl+Alt+S

en: CTRL+C
cs: Ctrl+C

en: CTRL+F
cs: Ctrl+F

en: CTRL+G
cs: Ctrl+G

en: CTRL+N
cs: Ctrl+N

en: CTRL+O
cs: Ctrl+O

en: CTRL+Q
cs: Ctrl+Q

en: CTRL+R
cs: Ctrl+R

en: CTRL+S
cs: Ctrl+S

en: CTRL+SHIFT+C
cs: Ctrl+Shift+C

en: CTRL+V
cs: Ctrl+V

en: CTRL+W
cs: Ctrl+W

en: CTRL+X
cs: Ctrl+X

en: CTRL+Y
cs: Ctrl+Y

en: CTRL+Z
cs: Ctrl+Z

en: Calculate
cs: Spočítat

en: Calculate Checksum
cs: Spočítat kontrolní součet

en: Calculating Checksum
cs: Počítá se kontrolní součet

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cannot calculate checksum of an empty file.
cs: Nelze spočítat kontrolní součet prázdného souboru.

en: Cannot open dropped file:
cs: Nelze otevřít smazaný soubor:

en: Cannot read hash file!
cs: Nelze přečíst hash soubor!

en: Character Encoding Family:
cs: Skupina kódování znaků:

en: Character Encoding:
cs: Kódování znaků:

en: Checksum File Detected
cs: Zjištěn soubor s kontrolním součtem

en: Checksum Results
cs: Výsledky kontrolních součtů

en: Choose a file for editing
cs: Vybrat soubor pro úpravy

en: Choose a file for export TAGs
cs: Vyberte soubor pro vyvedení značek (TAG)

en: Choose a file for import TAGs
cs: Vybrat soubor pro zavedení značek (TAG)

en: Choose a file for save as
cs: Vybrat soubor k uložení jako

en: Choose a file for saving dump
cs: Vyberte soubor pro uložení výpisu

en: Clear
cs: Smazat

en: Clipboard could not be opened.
cs: Schránku se nepodařilo otevřít.

en: Close
cs: Zavřít

en: Close File
cs: Zavřít soubor

en: Close current file
cs: Zavřít nynější soubor

en: Colours
cs: Barvy

en: Compare
cs: Porovnat

en: Compare Files
cs: Porovnat soubory

en: Comparing files...
cs: Porovnávají se soubory...

en: Comparison Panel
cs: Zobrazení porovnání

en: Comparison Results
cs: Výsledky porovnávání

en: Comparison Speed :
cs: Rychlost porovnávání:

en: Connect files for scrolling
cs: Spojit soubory pro projíždění

en: Copies selection
cs: Kopírovat výběr

en: Copies selection in special format
cs: Kopírovat výběr a určit formát

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copy As
cs: Kopírovat jako

en: Copy As :
cs: Kopírovat jako:

en: Copy Block
cs: Kopírovat blok

en: Copy Selected Block As
cs: Kopírovat vybraný blok jako

en: Copy To Clipboard Error
cs: Chyba při kopírování do schránky

en: CopyAs
cs: Kopírovat jako

en: Creates a new file
cs: Vytvořit nový soubor

en: Creates empty tag with Random Color.
cs: Vytvořit prázdnou značku (TAG) s náhodnou barvou.

en: Critical Error. File pointer is not empty!
cs: Vážná chyba. Ukazatel souboru není prázdný!

en: Current File
cs: Nynější soubor

en: Cursor Offset:
cs: Posun ukazatele:

en: Cursor Value: %u
cs: Hodnota ukazatele: %u

en: Custom Hex Formating
cs: Vlastní šestnáctkové formátování

en: Cut
cs: Vyjmout

en: Cut Block
cs: Vyjmout blok

en: Cuts a selection
cs: Vyjmout výběr

en: Cuts selected block and copies to clipboard
cs: Vyjme vybraný blok a zkopíruje jej do schránky

en: DIRECTORY
cs: ADRESÁŘ

en: Data Interpreter
cs: Překladač dat

en: DataInterpreter
cs: Překladač dat

en: Decimal
cs: Desítkový

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete Block
cs: Smazat blok

en: Deletes selected block
cs: Smaže vybraný blok

en: Deletes selection
cs: Smazat výběr

en: Destination :
cs: Cíl :

en: Device Image Tools
cs: Nástroje pro obraz zařízení

en: Device:
cs: Zařízení:

en: Devices
cs: Zařízení

en: Different bytes
cs: Rozdílné byty

en: Direct Write
cs: Přímý zápis

en: Disassembler Panel
cs: Zobrazení disassembleru

en: Disassembly Bit Mode
cs: Bitový režim disassembleru

en: Disk/Partition Backup
cs: Záloha disku/diskového oddílu

en: Disk/Partition Backup Tool
cs: Zálohovací nástroj pro disky/diskové oddíly

en: Disk/Partition Erase
cs: Smazání disku/diskového oddílu

en: Disk/Partition Erase Tool
cs: Mazací nástroj pro disky/diskové oddíly

en: Disk/Partition Restore
cs: Obnova disku/diskového oddílu

en: Disk/Partition Restore Tool
cs: Obnovovací nástroj pro disky/diskové oddíly

en: Do not show this again.
cs: Toto znovu neukazovat.

en: Do you want to own the file?
cs: Chcete převzít vlastnická práva?

en: Do you want to save file?
cs: Chcete soubor uložit?

en: Do you want to save this file?
cs: Chcete tento soubor uložit?

en: Donate
cs: Darovat

en: Donate some money to author as a return!
cs: Malý dar autorovi jako jeho ocenění!

en: Double
cs: Dvojitá přesnost

en: Download new wxHexEditor
cs: Stáhnout novou verzi wxHexEditoru

en: Dump cannot saved as
cs: Výpis nelze uložit jako

en: ERROR!
cs: CHYBA!

en: ERROR!: Disk space is smaller than the image file.
cs: CHYBA!: Místo na disku je menší než obraz souboru.

en: Edit
cs: Upravit

en: Enable
cs: Povolit

en: Enter File Size:
cs: Zadat velikost souboru:

en: Enter PID:
cs: Zadat PID:

en: Enter hex value(s) for fill
cs: Zadejte šestnáctkovou hodnotu k vyplnění

en: Erase
cs: Smazat

en: Erase Speed :
cs: Rychlost mazání:

en: Erase With
cs: Vymazat s

en: Erase operation completed.
cs: Operace vymazání dokončena

en: Error
cs: Chyba

en: Error on Comparison
cs: Chyba při porovnávání

en: Error on Write operation to Process RAM
cs: Chyba při zápisu do procesové paměti

en: Error on writing to backup image.
cs: Chyba při zápisu obrazu disku/diskového oddílu.

en: Error!
cs: Chyba!

en: Error, File #1 cannot open.
cs: Chyba, Soubor #1 nelze otevřít.

en: Error, File #2 cannot open.
cs: Chyba, Soubor #2 nelze otevřít.

en: Error, Save File cannot open.
cs: Chyba, Soubor nelze zapsat.

en: Error, Save File is not selected.
cs: Chyba, soubor k uložení není vybrán.

en: Export TAGs
cs: Vyvést značky

en: FATAL ERROR
cs: VÁŽNÁ CHYBA

en: FILE
cs: SOUBOR

en: File #1
cs: Soubor #1

en: File #1 :
cs: Soubor #1 :

en: File #1 is not readable.
cs: Soubor #1 není čitelný.

en: File #2
cs: Soubor #2

en: File #2 :
cs: Soubor #2 :

en: File #2 is not readable.
cs: Soubor #2 není čitelný.

en: File Corrupt!
cs: Soubor poškozen!

en: File Has Changed!
cs: Soubor byl změněn!

en: File Hash:
cs: Hash souboru:

en: File Mode
cs: Souborový režim

en: File Save
cs: Uložit soubor

en: File Save Error
cs: Chyba při ukládání souboru

en: File Save Error.
cs: Chyba při ukládání souboru.

en: File To Hash:
cs: Soubor s hash

en: File Verified.
cs: Soubor přezkoušen.

en: File cannot create!
cs: Soubor nelze vytvořit!

en: File cannot open in this mode :
cs: Soubor nelze otevřít v tomto režimu:

en: File cannot open.
cs: Soubor nelze otevřít.

en: File cannot read!
cs: Soubor nelze přečíst!

en: File cannot save as
cs: Soubor nelze uložit jako

en: File cannot saved. Operation Cancelled
cs: Soubor nelze uložit. Operace zrušena

en: File does not exists at path:
cs: Soubor neexistuje v souborové cestě:

en: File has some insertion/deletions. You cannot save this file-self (yet). Please use SaveAs.
cs: Soubor má několik vložení/smazání. Můžete tento soubor uložit jen pod jiným názvem. Použijte, prosím, Uložit jako.

en: File in Read Only mode. Cannot save file.
cs: Soubor v režimu pouze pro čtení. Soubor nelze uložit.

en: File is not changed. Nothing to save.
cs: Soubor nebyl změněn. Nic k uložení.

en: File is not readable by permissions.
cs: Chybí přístupová práva pro čtení souboru.

en: File load error!.
    File closed but not opened while access change. For avoid corruption close the program
cs: Chyba při nahrávání souboru!.
    Soubor zavřen ale při změně přístupových práv neotevřen. Zavřete, prosím, program, abyste se vyhnuli poškození

en: File save in progress
cs: Probíhá ukládání souboru

en: File:
cs: Soubor:

en: Fill
cs: Vyplnění

en: Fill Dialog
cs: Dialog pro vyplnění

en: Fill Selection
cs: Vyplnit výběr

en: Fill selection blocks
cs: Vyplnit vybrané bloky

en: Find
cs: Najít

en: Find & Replace
cs: Najít a nahradit

en: Find All
cs: Najít vše

en: Find All Done!
cs: Hledání skončeno!

en: Find Some Bytes
cs: Najít nějaké byty

en: Find and replace
cs: Najít a nahradit

en: Finding Some Bytes...
cs: Hledají se byty...

en: Finding matches...
cs: Hledají se shody...

en: Float
cs: Pohyblivá řadová čára

en: For switching XORView Thru mode, all Undo&Redo buffer will reset and non-saved changes will discarded.
    Also you can't use methods that changes file size (like delete and inject) with XORView Thru mode enabled.
cs: Pro zapnutí prohlížecího režimu XOR budou znovu nastaveny vyrovnávací paměti pro všechny kroky zpět/znovu a neuložené změny budou zahozeny.
    Když je prohlížecí režim XOR povolen, nemůžete použít metody, které mění velikost souboru (jako jsou: smazat a vsadit)

en: Foreground Colour
cs: Barva popředí

en: Format Error!
cs: Chyba formátu!

en: Found %d matches.
cs: Nalezeno %d shod.

en: From beginning
cs: Od začátku

en: From end
cs: Od konce

en: From here
cs: Odtud

en: Full Text
cs: Plný text

en: Go to Offset
cs: Jít na místo

en: Go!
cs: Do toho!

en: GoTo
cs: Jít na

en: HTML format
cs: Formát HTML

en: HTML with TAGs
cs: HTML se značkami (TAG)

en: Hash File:
cs: Soubor hash:

en: Hash Result
cs: Výsledek hash

en: Hash Speed :
cs: Rychlost Hash:

en: Hex
cs: Šestnáctkový

en: Hex Colors:
cs: Šestnáctkové barvy:

en: Hex Control
cs: Šestnáctková kontrola

en: Import TAGs
cs: Zavést značky

en: Include Hex Part
cs: Zahrnout šestnáctkovou část

en: Include Offset Part
cs: Zahrnout část s posunem

en: Include Text Part
cs: Zahrnout textovou část

en: Info
cs: Informace

en: InfoPanel
cs: Informace

en: Injection!
cs: Vsazení!

en: Insert
cs: Vložit

en: Insert Block
cs: Vložit blok

en: Inserts new bytes to cursor location
cs: Vložit nové byty v poloze ukazatele

en: Language:
cs: Jazyk:

en: License Agreement
cs: Povolení

en: MD2 (slow!)
cs: MD2 (langsam!)

en: MD5 File detected. Do you request MD5 verification?
cs: Zjištěn soubor MD5. Má se MD5 přezkoušet?

en: Match Case
cs: Rozlišovat velká a malá písmena

en: Merge sections if close as
cs: Spojit oblasti, pokud jsou blíže než

en: N/A on this OS (yet)
cs: (ještě) nedostupné na tomto operačním systému

en: Name:
cs: Název:

en: New File
cs: Nový soubor

en: New Tag
cs: Nová značka

en: New file
cs: Nový soubor

en: New wxHexEditor Version!
cs: Nová verze wxHexEditoru!

en: New wxHexEditor version %s is available!
cs: Je dostupná nová verze wxHexEditoru %s!

en: Next Sector
cs: Další sektor

en: No Recent File
cs: Žádný nedávno používaný soubor

en: Not Available
cs: Nedostupné

en: Not Enought RAM
cs: Není dostatek RAM

en: Nothing found!
cs: Nic nenalezeno!

en: Notice!: This command will increase the file size and will generate too much overhead on file save.
    How many bytes do you want to inject to location to offset location %lld?
cs: Pozor!: Tento příkaz změní velikost souboru (zvětší ji) a zřetelně zpomalí ukládání.
    Kolik bytů chcete vsadit na místo %lld?

en: Notice: Checksum includes non-saved changes.
cs: Poznámka: Kontrolní součet obsahuje neuložené změny.

en: Offset
cs: Posun

en: Offset Control
cs: Kontrola posunu

en: Open
cs: Otevřít

en: Open &Recent
cs: Otevřít &nedávný

en: Open Disk Device
cs: Otevřít zařízení disku

en: Open File
cs: Otevřít soubor

en: Open Process RAM
cs: Otevřít paměť procesu

en: Open RAM Device
cs: Otevřít zařízení RAM

en: Open a file
cs: Otevřít soubor

en: Operation Complete
cs: Operace dokončena

en: Operation cancelled!
cs: Operace zrušena!

en: Option:
cs: Volba:

en: Options
cs: Volby

en: Others
cs: Ostatní

en: Paste
cs: Vložit

en: Paste Block
cs: Vložit blok

en: Paste clipboard to cursor location
cs: Vložit schránku  v poloze ukazatele

en: Path:
cs: Cesta:

en: Please change file permissons or run this program with root privileges
cs: Změňte, prosím, práva k souboru, nebo tento program spusťte s odpovídajícími přístupovými právy

en: Please change file permissons or run this program with root privileges.
cs: Změňte, prosím, práva k souboru, nebo tento program spusťte s odpovídajícími přístupovými právy.

en: Please enter XOR key as
cs: Zadejte, prosím, klíč XOR jako

en: Please enter process identification number.
cs: Zadejte, prosím, číslo procesu.

en: Please indicate file size in decimal.
cs: zadejte, prosím, velikost souboru desítkově.

en: Please restart program for changes.
cs: Spusťte, prosím, program kvůli změnám znovu.

en: Please wait while backing up disk/partition image.
cs: Počkejte, prosím, zatímco se zálohuje obraz disku/diskového oddílu.

en: Please wait while calculating checksum.
cs: Počkejte, prosím, zatímco se počítá kontrolní součet.

en: Please wait while erasing disk/partition image.
cs: Počkejte, prosím, zatímco se obnovuje obraz disku/diskového oddílu.

en: Please wait while restoring disk/partition.
cs: Počkejte, prosím, zatímco se obnovuje disk/diskový oddíl.

en: Preferences
cs: Nastavení

en: Press enter to make changes!
cs: Stiskněte Enter pro dělání změn!

en: Previous Sector
cs: Předchozí sektor

en: Process cannot open.
cs: Proces nelze otevřít.

en: Quick Tag
cs: Rychlá značka (TAG)

en: Quit the application
cs: Ukončit program

en: Raw Hex
cs: Nezpracovaný Hex

en: Read Only
cs: Pouze pro čtení

en: Recursive custom hex format pattern
cs: Rekurzivní vlastní vzor pro šestnáctkový formát

en: Redo
cs: Znovu

en: Remaining differences not shown.
cs: Zbývající rozdíly nejsou ukázány.

en: Remove
cs: Odstranit

en: Replace
cs: Nahradit

en: Replace All
cs: Nahradit vše

en: Replace:
cs: Nahradit:

en: Report bugs for smashing them!
cs: Nahlásit chyby pro jejich opravení!

en: Reset
cs: Nastavit znovu

en: Reset Colour Values to Default
cs: Obnovit výchozí hodnoty barev

en: Resetting Hex Colours
cs: Nastavují se znovu šestnáctkové barvy (Hex)

en: Restore
cs: Obnovit

en: Restore Speed :
cs: Rychlost obnovování:

en: Restore operation completed.
cs: Obnova dokončena.

en: Results copied to the clipboard.
cs: Výsledky zkopírovány do schránky.

en: Reverts last undo
cs: Vrátit poslední provedenou změnu vrácenou zpět

en: SHA1 File detected. Do you request SHA1 verification?
cs: Zjištěn soubor SHA1. Má se SHA1 přezkoušet?

en: SHA256 File detected. Do you request SHA256 verification?
cs: Zjištěn soubor SHA256. Má se SHA256 přezkoušet?

en: SHIFT+CTRL+S
cs: Shift+Ctrl+S

en: Same bytes
cs: Stejné byty

en: Sans
cs: Sans?

en: Save
cs: Uložit

en: Save &As
cs: Uložit &jako...

en: Save As Dump
cs: Uložit jako výpis

en: Save File
cs: Uložit soubor

en: Save Results to File
cs: Uložit výsledky do souboru

en: Save as
cs: Uložit jako

en: Save current file as...
cs: Uložit nynější soubor jako ...

en: Save modifications
cs: Uložit změny

en: Save selections as a file
cs: Uložit výběr jako soubor

en: SaveAs File
cs: Soubor uložit jako

en: Saving file
cs: Ukládá se soubor

en: Search
cs: Hledat

en: Search For
cs: Vyhledat

en: Search Panel
cs: Zobrazení hledání

en: Search Results
cs: Výsledky hledání

en: Search Speed :
cs: Rychlost hledání:

en: Search and Replace sizes are not equal!
    Replacing with different size are not supported yet.
cs: Délky hledání a nahrazení nejsou stejné.
    Hledání/Nahrazování s rozdílnými délkami ještě není podporováno.

en: Search as
cs: Hledat jako

en: Search backwards
cs: Hledat nazpět

en: Search value not found
cs: Hledaná hodnota nenalezena

en: Search:
cs: Hledat:

en: Sector
cs: Sektor

en: Sector Count:
cs: Počet sektorů:

en: Sector Size:
cs: Velikost sektoru:

en: Select a file
cs: Vybrat soubor

en: Selected Block: %
cs: Vybraný blok: %

en: Selected Block: N/A
cs: Vybraný blok: N/A

en: Selected block bigger than limit.
cs: Vybraný blok větší než omezení.

en: Selection Colour
cs: Barva výběru

en: Selection Colours:
cs: Barvy výběru:

en: Selection Foreground Colour
cs: Barva popředí výběru

en: Set Selection Block End
cs: Nastavit konec bloku výběru

en: Set Selection Block Start
cs: Nastavit začátek bloku výběru

en: Show info about this application
cs: Ukázat informace o tomto programu

en: Showing Page: %
cs: Ukazuje se strana: %

en: Size:
cs: Velikost:

en: Sorry, this program supports up to 500K differences.
cs: Promiňte, tento program podporuje nejvíce 500K rozdílů.

en: Source :
cs: Zdroj :

en: Special Hex
cs: Zvláštní šestnáctkový

en: Stop comparison after
cs: Porovnávání zastavit po

en: Switching to XORView Thru mode will reset Undo&Redo buffer. Unsaved changes will be discarded.
     Note also that you can't use methods that change file size (like delete and inject) while XORView Thru mode is active.
cs: Pro zapnutí prohlížecího režimu XOR budou znovu nastaveny vyrovnávací paměti pro všechny kroky zpět/znovu a neuložené změny budou zahozeny.
    Také si všimněte, že když je prohlížecí režim XOR činný, nemůžete použít metody, které mění velikost souboru (jako jsou: smazat a vsadit)

en: TAG Panel
cs: Zobrazení značek

en: TAG file cannot be saved to default location.
    Do you want to Export TAGs file?
cs: Soubor se značkami (TAG) nelze do výchozího umístění uložit.
    Chcete vyvést soubor se značkami (TAG)?

en: TAGS cannot be imported from
cs: Značky (TAG) nelze zavést z

en: TAGs Cannot Be Saved!!
cs: Značky (TAG) nelze uložit!

en: TAGs cannot be exported to
cs: Značky (TAG) nelze vyvést do

en: TAGs cannot be exported to file :
cs: Značky (TAG) nelze vyvést do souboru:

en: Tag Dialog
cs: Dialog pro značku

en: Tag Edit
cs: Upravit značku

en: TagPanel
cs: Panel značek

en: Text Control
cs: Textová kontrola

en: There is no TAGs to Export in current active file!
cs: V činném souboru není žádná značka (TAG) k vyvedení

en: This function finds some different values at file. Usefull for finding non-null sections at disks.
cs: tato funkce hledá rozdílné hodnoty. Má smysl pro hledání nenulových bloků na disku.

en: This mode will write changes every change to file DIRECTLY.
cs: Tento režim bude každou změnu ukládat IHNED.

en: This part doesn't exist at compared file
cs: Tato část v porovnávaném souboru neexistuje

en: Toolbar
cs: Nástrojový pruh

en: Tools
cs: Nástroje

en: Type of branch
cs: Druh rozvětvení

en: Undo
cs: Zpět

en: Undo last operation
cs: Vrátit zpět poslední provedenou změnu

en: Unknown error on "stat -c %U
cs: Neznámá chyba při sdělení vlastnosti %U

en: Unsigned
cs: Bez znaménka

en: Value is not hexadecimal!
cs: Hodnota není šestnáctková!

en: Value must be even digit!
cs: Hodnota musí být sudé číslo!

en: View your XOR encrypted file without decrypting!
cs: Prohlížejte svůj zašifrovaný soubor XOR bez dešifrování

en: WARNING!
cs: VAROVÁNÍ!

en: WARNING! THIS OPERATION WILL DESTROY EVERY INFORMATION AT :
cs: TATO OPERACE ZNIČÍ VEŠKERÁ DATA :

en: WARNING!: Disk space is bigger than the image file. 
    Remaining space will remain untouched.
cs: VAROVÁNÍ!: Místo na disku je větší než obraz souboru. 
    Zbývající místo zůstane nezměněno.

en: WARNING:
    The text you are copying includes a null character
    (00 in the hex pane) and will be truncated!
    
    If copying to another file in wxHexEditor you
    should copy from the Hex pane, not the text pane
cs: Varování:
    Text, jejž kopírujete, zahrnuje nulový byt
    (00 v šestnáctkovém zobrazení) a bude zkrácen!
    
    Když v wxHexEditoru kopírujete do jiného souboru,
    měl byste kopírovat z pole se šestnáctkovým zobrazením, ne z pole s textovým zobrazením.

en: WHIRLPOOL
cs: VODNÍ VÍR

en: Warning
cs: Varování

en: Warning!
cs: Varování!

en: WiKi format
cs: Formát Wiki

en: WiKi with TAGs
cs: Wiki se značkami (TAG)

en: With Space
cs: S mezerami

en: With this option enabled, compared files will always show same address location.
cs: Když je povolena tato volba, porovnávané soubory vždy budou ukazovat stejné umístění adresy.

en: Wrap around
cs: Pokračovat od začátku/konce

en: Write Speed :
cs: Rychlost zápisu:

en: Writeable
cs: Zapisovatelný

en: Wrong input: %d please retry...
cs: Chyba vstupu (%d), zopakujte, prosím, ...

en: XORKey:
cs: Klíč XOR:

en: XORView Thru
cs: Prohlížecí režim XOR

en: XORView Thru Warning
cs: Varování prohlížecího režimu XOR

en: XORView Thru Warning!
cs: Varování prohlížecího režimu XOR!

en: You can also try to own the file temporarily (requires root's password.)
cs: Také můžete zkusit soubor vlastnit dočasně (vyžaduje heslo superuživatele - správce systému; root)

en: You have no RAM to copy this data.
cs: Nemáte dostatek RAM, abyste mohl kopírovat tato data.

en: You have tried to copy more than 10 MB of data.
    Copying above 10 MB to clipboard is not allowed.
    Only internal copy buffer used!
cs: Pokusil jste se o zkopírování více než 10 MB dat.
    Kopírování více než 10 MB do schránky není povoleno.
    Používá se pouze vnitřní vyrovnávací paměť.

en: You needed administration privileges to see available devices
cs: Potřebujete oprávnění správce, abyste mohl vidět dostupná zařízení

en: Zebra Colour
cs: Barva zebry

en: Zebra Striping
cs: Zebří pruhy

en: bytes
cs: bytů

en: hits
cs: nálezů

en: phpBB forum style
cs: Styl fóra phpBB

en: with 0x
cs: s 0x

en: wxHexEditor Alpha Development version
cs: Vývojová verze  wxHexEditoru alfa

en: wxHexEditor Comparing
cs: Porovnává se

en: wxHexEditor Searching
cs: Hledá se

en: wxHexEditor is a hex editor for HUGE files and devices.
cs: wxHexEditor je šestnáctkový editor pro VELKÉ soubory a zařízení.
