wxHexEditor - en to nl_NL translation catalogue (360 entries)

en: %d records changed.
nl_NL: %d regels gewijzigd.

en: &About
nl_NL: &Over

en: &Close
nl_NL: Sl&uit

en: &Edit
nl_NL: &Wijzig

en: &File
nl_NL: &Bestand

en: &New
nl_NL: &Nieuw

en: &Quit
nl_NL: A&fsluiten

en: &Save
nl_NL: Op&slaan

en: &View
nl_NL: &Bekijk

en: ARE YOU SURE?
nl_NL: WEET U HET ZEKER?

en: Access Invalid
nl_NL: Toegang Ongeldig

en: Access:
nl_NL: Toegang:

en: Address
nl_NL: Adres

en: Allow editing by Data Interpreter Panel
nl_NL: Wijziging toestaan in het Data Interpretatie Paneel

en: As BigEndian
nl_NL: Als BigEndian

en: As UTF-8
nl_NL: Als UTF-8

en: Assembler Source
nl_NL: Assembleer Bron

en: Assembly Type
nl_NL: Assembleer Type

en: Auto show tag panel if tags detected
nl_NL: Automatisch label paneel weergeven bij detectie labels.

en: BLOCK
nl_NL: BLOK

en: Background Colour
nl_NL: Achtergrond Kleur

en: Backup Speed :
nl_NL: Backup Snelheid :

en: Backup operation completed.
nl_NL: Backup bewerking voltooid.

en: Binary
nl_NL: Binair

en: Block Size: %
nl_NL: Blok Grootte: %

en: Block Size: N/A
nl_NL: Blok Grootte: N/A

en: Branches the given location
nl_NL: Vertakt de opgegeven positie

en: Bug Reporting
nl_NL: Bug Rapportage

en: Byte View
nl_NL: Byte Weergave

en: Bytes Per Line
nl_NL: Bytes Per Regel

en: Bytes Per Line Limit
nl_NL: Bytes Per Regel Limiet

en: C/C++ Source
nl_NL: C/C++ Bron

en: CHARACTER
nl_NL: TEKEN

en: CPU Vendor
nl_NL: CPU Maker

en: CTRL+Q
nl_NL: CTRL+F

en: CTRL+W
nl_NL: CTRL+U

en: Calculate
nl_NL: Bereken

en: Calculate Checksum
nl_NL: Checksum Berekenen

en: Calculating Checksum
nl_NL: Checksum Berekenen

en: Cancel
nl_NL: Annuleer

en: Cannot calculate checksum of an empty file.
nl_NL: Kan geen checksum berekenen voor een leeg bestand.

en: Cannot open dropped file:
nl_NL: Kan bestand niet openenen:

en: Cannot read hash file!
nl_NL: Kan hash bestand niet lezen!

en: Character Encoding Family:
nl_NL: Tekencodering Familie:

en: Character Encoding:
nl_NL: Tekencodering:

en: Checksum File Detected
nl_NL: Checksum Bestand Gedetecteerd

en: Checksum Results
nl_NL: Checksum Resultaten

en: Choose a file for editing
nl_NL: Kies een bestand om te bewerken

en: Choose a file for export TAGs
nl_NL: Kies een bestand om de Labels te exporteren

en: Choose a file for import TAGs
nl_NL: Kies een besand om Labels te importeren

en: Choose a file for save as
nl_NL: Kies een bestand om op te slaan als

en: Choose a file for saving dump
nl_NL: Kies een bestand voor het opslaan van de dump

en: Clear
nl_NL: Wis

en: Clipboard could not be opened.
nl_NL: Klembord kan niet worden geopend.

en: Close
nl_NL: Sluit

en: Close File
nl_NL: Sluit Bestand

en: Close current file
nl_NL: Sluit huidig bestand

en: Colours
nl_NL: Kleuren

en: Compare
nl_NL: Vergelijk

en: Compare Files
nl_NL: Vergelijk Bestanden

en: Comparing files...
nl_NL: Bestanden vergelijken...

en: Comparison Panel
nl_NL: Verglijk Paneel

en: Comparison Results
nl_NL: Vergelijk Resultaat

en: Comparison Speed :
nl_NL: Vergelijkings Snelheid :

en: Connect files for scrolling
nl_NL: Koppel bestanden voor scrollen

en: Copies selection
nl_NL: Kopieerd selectie

en: Copies selection in special format
nl_NL: Kopieert selectie in speciaal formaat

en: Copy
nl_NL: Kopie

en: Copy As
nl_NL: Kopieer Als

en: Copy As :
nl_NL: Kopieer Als :

en: Copy Block
nl_NL: Kopie Blok

en: Copy Selected Block As
nl_NL: Kopieer Geselecteerd Blok Als

en: Copy To Clipboard Error
nl_NL: Kopie Naar Klembord Mislukt

en: CopyAs
nl_NL: KopieAls

en: Creates a new file
nl_NL: Maakt een nieuw bestand

en: Creates empty tag with Random Color.
nl_NL: Maakt lege labels met Willekeurige Kleur

en: Critical Error. File pointer is not empty!
nl_NL: Kritieke Fout. Bestands pointer is niet leeg!

en: Current File
nl_NL: Huidig Bestand

en: Cursor Value: %u
nl_NL: Cursor Waarde: %u

en: Custom Hex Formating
nl_NL: Aangepaste Hex Formatering

en: Cut
nl_NL: Knip

en: Cut Block
nl_NL: Knip Blok

en: Cuts a selection
nl_NL: Knipt een selectie

en: Cuts selected block and copies to clipboard
nl_NL: Knipt geselecteerde blok en kopieer naar klembord

en: Data Interpreter
nl_NL: Data Interpratie

en: DataInterpreter
nl_NL: DataInterpretatie

en: Decimal
nl_NL: Decimaal

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Delete Block
nl_NL: Verwijder Blok

en: Deletes selected block
nl_NL: Verwijder geselecteerd blok

en: Deletes selection
nl_NL: Verwijder selectie

en: Destination :
nl_NL: Bestemming :

en: Device Image Tools
nl_NL: Apparaat Image Gereedschap

en: Device:
nl_NL: Apparaat:

en: Devices
nl_NL: Apparaten

en: Different bytes
nl_NL: Verschillende bytes

en: Direct Write
nl_NL: Direct Schrijven

en: Disassembler Panel
nl_NL: Disassembleer Paneel

en: Disassembly Bit Mode
nl_NL: Disassembleer Bit Mode

en: Disk/Partition Backup
nl_NL: Disk/Partitie Backup

en: Disk/Partition Backup Tool
nl_NL: Disk/Partitie Backup Gereedschap

en: Disk/Partition Erase
nl_NL: Disk/Partitie Wissen

en: Disk/Partition Erase Tool
nl_NL: Disk/Partitie Wis Gereedschap

en: Disk/Partition Restore
nl_NL: Disk/Partitie Herstellen

en: Disk/Partition Restore Tool
nl_NL: Disk/Partitie Herstel Gereedschap

en: Do not show this again.
nl_NL: Dit niet meer weergeven.

en: Do you want to own the file?
nl_NL: Wilt u eigenaar worden van het bestand?

en: Do you want to save file?
nl_NL: Wilt u het bestand opslaan?

en: Do you want to save this file?
nl_NL: Wilt u dit bestand opslaan?

en: Donate
nl_NL: Donatie

en: Donate some money to author as a return!
nl_NL: Doneer wat geld aan de auteur als bedankje!

en: Download new wxHexEditor
nl_NL: Download nieuwe wxHexEditor

en: Dump cannot saved as
nl_NL: Dump kan niet worden opgeslagen als

en: ERROR!
nl_NL: FOUT!

en: ERROR!: Disk space is smaller than the image file.
nl_NL: FOUT!: Disk ruimte is kleiner dan het bestand.

en: Edit
nl_NL: Wijzig

en: Enable
nl_NL: Aktief

en: Enter File Size:
nl_NL: Voer Bestandsgrootte in:

en: Enter PID:
nl_NL: Voer PID in:

en: Enter hex value(s) for fill
nl_NL: Voer de hex waarde(n) in voor opvullen

en: Erase
nl_NL: Wis

en: Erase Speed :
nl_NL: Wis Snelheid :

en: Erase With
nl_NL: Wis Met

en: Erase operation completed.
nl_NL: Wis bewerking afgerond.

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error on Comparison
nl_NL: Fout bij Vergelijken

en: Error on Write operation to Process RAM
nl_NL: Fout bij Schrijf bewerking om RAM te bewerken

en: Error on writing to backup image.
nl_NL: Fout bij het schrijven naar backup bestand.

en: Error!
nl_NL: Fout!

en: Error, File #1 cannot open.
nl_NL: Fout, Bestand #1 kan niet worden geopend.

en: Error, File #2 cannot open.
nl_NL: Fout, Bestand #2 kan niet worden geopend.

en: Error, Save File cannot open.
nl_NL: Fout, Opslag Bestand kan niet worden geopend.

en: Error, Save File is not selected.
nl_NL: Fout, Opslag Bestand is niet geselecteerd.

en: Export TAGs
nl_NL: Export Labels

en: FATAL ERROR
nl_NL: FATALE FOUT

en: FILE
nl_NL: BESTAND

en: File #1
nl_NL: Bestand #1

en: File #1 :
nl_NL: Bestand #1 :

en: File #1 is not readable.
nl_NL: Bestand #1 kan niet worden gelezen.

en: File #2
nl_NL: Bestand #2

en: File #2 :
nl_NL: Bestand #2 :

en: File #2 is not readable.
nl_NL: Bestand #2 kan niet worden gelezen.

en: File Corrupt!
nl_NL: Bestand Corrupt!

en: File Has Changed!
nl_NL: Bestand Is Gewijzigd!

en: File Hash:
nl_NL: Bestand Hash:

en: File Mode
nl_NL: Bestand Mode

en: File Save
nl_NL: Bestand Opslaan

en: File Save Error
nl_NL: Fout bij opslaan bestand

en: File Save Error.
nl_NL: Fout bij opslaan bestand.

en: File To Hash:
nl_NL: Bestand Te Hashen:

en: File Verified.
nl_NL: Bestand Geverifieerd.

en: File cannot create!
nl_NL: Bestand kan niet worden aangemaakt!

en: File cannot open in this mode :
nl_NL: Bestand kan niet worden geopend in deze mode :

en: File cannot open.
nl_NL: Bestand kan niet worden geopend.

en: File cannot read!
nl_NL: Bestand kan niet worden gelezen!

en: File cannot save as
nl_NL: Bestand kan niet worden opgeslagen als

en: File cannot saved. Operation Cancelled
nl_NL: Bestand kan niet worden opgeslagen. Bewerking Geannuleerd.

en: File does not exists at path:
nl_NL: Bestand bestaat niet op lokatie:

en: File has some insertion/deletions. You cannot save this file-self (yet). Please use SaveAs.
nl_NL: Bestand bevat toevoegingen/verwijderingen. U kunt het bestand zelf (nog) niet opslaan. Gebruik Opslaan Als.

en: File in Read Only mode. Cannot save file.
nl_NL: Bestand in Alleen Lezen mode. Bestand kan niet worden opgeslagen.

en: File is not changed. Nothing to save.
nl_NL: Bestand is niet gewijzigd. Er is niets op te slaan.

en: File is not readable by permissions.
nl_NL: Bestand kan niet worden gelezen door machtigingen

en: File load error!.
    File closed but not opened while access change. For avoid corruption close the program
nl_NL: Fout bij laden bestand!.
     Bestand gesloten maar niet geopend tijdens toegangsrechten wijziging. Sluit het programma om corruptie te voorkomen.

en: File save in progress
nl_NL: Bestand opslaan in uitvoer

en: File:
nl_NL: Bestand:

en: Fill
nl_NL: Opvullen

en: Fill Dialog
nl_NL: Opvul Dialoog

en: Fill Selection
nl_NL: Selectie Opvullen

en: Fill selection blocks
nl_NL: Opvullen selectie Blokken

en: Find
nl_NL: Zoek

en: Find & Replace
nl_NL: Zoek & Vervang

en: Find All
nl_NL: Vind Alle

en: Find All Done!
nl_NL: Alles Zoeken Klaar!

en: Find Some Bytes
nl_NL: Vind Sommige Bytes

en: Find and replace
nl_NL: Zoek en vervang

en: Finding Some Bytes...
nl_NL: Bytes zoeken...

en: Finding matches...
nl_NL: Overeenkomsten zoeken...

en: For switching XORView Thru mode, all Undo&Redo buffer will reset and non-saved changes will discarded.
    Also you can't use methods that changes file size (like delete and inject) with XORView Thru mode enabled.
nl_NL: Bij het inschakelen van de XOR Doorkijkmode worden alle Undo&Redo buffers gereset en niet opgeslagen wijzigingen gaan verloren.
    In deze mode kunnen geen functies worden gebruikt die de bestandsgrootte wijzigen.

en: Foreground Colour
nl_NL: Voorgrond Kleau

en: Format Error!
nl_NL: Formaat Fout!

en: Found %d matches.
nl_NL: %d overeenstemingen gevonden.

en: From beginning
nl_NL: Vanaf begin

en: From end
nl_NL: Vanaf einde

en: From here
nl_NL: Vanaf hier

en: Full Text
nl_NL: Volledig Tekst

en: Go to Offset
nl_NL: Ga naar Offset

en: Go!
nl_NL: Ga!

en: GoTo
nl_NL: GaNaar

en: HTML format
nl_NL: HTML formaat

en: HTML with TAGs
nl_NL: HTML met Labels

en: Hash File:
nl_NL: Hash Bestand:

en: Hash Result
nl_NL: Hash Resultaat

en: Hash Speed :
nl_NL: Hash Snelheid :

en: Hex Colors:
nl_NL: Hex Kleuren:

en: Hex Control
nl_NL: Hex Beheer

en: Import TAGs
nl_NL: Import Labels

en: Include Hex Part
nl_NL: Inclusief Hex Deel

en: Include Offset Part
nl_NL: Inclusief Offset Deel

en: Include Text Part
nl_NL: Inclusief Tekst Deel

en: InfoPanel
nl_NL: InfoPaneel

en: Injection!
nl_NL: Invoegen!

en: Insert
nl_NL: Invoegen

en: Insert Block
nl_NL: Invoegen Blok

en: Inserts new bytes to cursor location
nl_NL: Invoegen nieuwe bytes op cursor positie

en: Language:
nl_NL: Taal:

en: License Agreement
nl_NL: Licentie Overeenkomst

en: MD2 (slow!)
nl_NL: MD2 (traag!)

en: MD5 File detected. Do you request MD5 verification?
nl_NL: MD5 bestand gedetecteerd. Wilt u MD5 verificatie uitvoeren?

en: Match Case
nl_NL: Hoofdletter Gevoelig

en: Merge sections if close as
nl_NL: Secties samenvoegen bij bijna

en: N/A on this OS (yet)
nl_NL: N/A op dit OS (nog niet)

en: Name:
nl_NL: Naam:

en: New File
nl_NL: Nieuw Bestand

en: New Tag
nl_NL: Nieuw Label

en: New file
nl_NL: Nieuw Bestand

en: New wxHexEditor Version!
nl_NL: Nieuwe wxHexEditor Versie!

en: New wxHexEditor version %s is available!
nl_NL: Nieuwe wxHexEditor versie %s is beschikbaar!

en: Next Sector
nl_NL: Volgende Sector

en: No Recent File
nl_NL: Geen Recente Bestanden

en: Not Available
nl_NL: Niet Beschikbaar

en: Not Enought RAM
nl_NL: Niet voldoende RAM

en: Nothing found!
nl_NL: Niets gevonden!

en: Notice!: This command will increase the file size and will generate too much overhead on file save.
    How many bytes do you want to inject to location to offset location %lld?
nl_NL: Melding!: Deze opdracht zal de bestandgrootte wijzigen en zal te veel overhead genereren bij het opslaan van het bestand.
    Hoeveel bytes wilt u invoegen op de positie bij offset positie %lld?

en: Notice: Checksum includes non-saved changes.
nl_NL: Melding: Checksum bevat niet-opgeslagen wijzigingen.

en: Offset Control
nl_NL: Offset Beheer

en: Open Disk Device
nl_NL: Open Disk Apparaat

en: Open File
nl_NL: Open Bestand

en: Open Process RAM
nl_NL: Open Proces RAM

en: Open RAM Device
nl_NL: Open RAM Apparaat

en: Open a file
nl_NL: Open een bestand

en: Operation Complete
nl_NL: Bewerking Voltooid

en: Operation cancelled!
nl_NL: Bewerking geannuleerd!

en: Option:
nl_NL: Optie:

en: Options
nl_NL: Opties

en: Others
nl_NL: Overige

en: Paste
nl_NL: Plak

en: Paste Block
nl_NL: Plak Blok

en: Paste clipboard to cursor location
nl_NL: Plakken klembord naar cursor positie

en: Path:
nl_NL: Locatie:

en: Please change file permissons or run this program with root privileges
nl_NL: Wijzig bestands machtigingen of voor dit programma uit met root privileges

en: Please change file permissons or run this program with root privileges.
nl_NL: Wijzig de bestand permissies of voer dit programma uit met root privileges.

en: Please enter XOR key as
nl_NL: Voer XOR sleutel in als

en: Please enter process identification number.
nl_NL: Voer het proces identificatie nummer in.

en: Please indicate file size in decimal.
nl_NL: Voor bestandsgrootte in in decimaal.

en: Please restart program for changes.
nl_NL: Herstart het programma om de wijziging te activeren.

en: Please wait while backing up disk/partition image.
nl_NL: Even geduld bij het maken van het backup disk/partitie bestand.

en: Please wait while calculating checksum.
nl_NL: Even geduld voor het berekenen van de checksum.

en: Please wait while erasing disk/partition image.
nl_NL: Even geduld bij het wissen van het disk/partitie bestand.

en: Please wait while restoring disk/partition.
nl_NL: Even geduld bij het herstellen van de disk/partitie.

en: Preferences
nl_NL: Voorkeuren

en: Press enter to make changes!
nl_NL: Druk op enter om wijzigingen te maken!

en: Previous Sector
nl_NL: Vorige Sector

en: Process cannot open.
nl_NL: Proces kan niet worden geopend.

en: Quick Tag
nl_NL: Snel Labels

en: Quit the application
nl_NL: Sluit de applicatie

en: Read Only
nl_NL: Alleen Lezen

en: Recursive custom hex format pattern
nl_NL: Recursief aangepast hex formaat patroon

en: Remaining differences not shown.
nl_NL: Overige verschillen worden niet weergegeven.

en: Remove
nl_NL: Verwijder

en: Replace
nl_NL: Vervang

en: Replace All
nl_NL: Vervang Alle

en: Replace:
nl_NL: Vervang:

en: Report bugs for smashing them!
nl_NL: Rapporteer bugs zodat ze kunnen worden aangepakt!

en: Reset
nl_NL: Herstel

en: Reset Colour Values to Default
nl_NL: Herstel Kleuren naar Standaard

en: Resetting Hex Colours
nl_NL: Herstellen Hex Kleuren

en: Restore
nl_NL: Herstel

en: Restore Speed :
nl_NL: Herstel Snelheid :

en: Restore operation completed.
nl_NL: Herstel bewerking voltooid.

en: Results copied to the clipboard.
nl_NL: Resultaat gekopieerd naar het klembord.

en: Reverts last undo
nl_NL: Laatste undo opnieuw uitvoeren

en: SHA1 File detected. Do you request SHA1 verification?
nl_NL: SHA1 Bestand gedetecteerd. Wilt u SHA1 verificatie uitvoeren?

en: SHA256 File detected. Do you request SHA256 verification?
nl_NL: SHA256 Bestand gedetecteerd. Wilt u SHA256 verificatie uitvoeren?

en: Same bytes
nl_NL: Gelijke bytes

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save &As
nl_NL: Opslaan &Als

en: Save As Dump
nl_NL: Opslaan Als Dump

en: Save File
nl_NL: Bestand Opslaan

en: Save Results to File
nl_NL: Resultaat opslaan in Bestand

en: Save as
nl_NL: Opslaan als

en: Save current file as...
nl_NL: Sla huidig bestand op als...

en: Save modifications
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Save selections as a file
nl_NL: Selectie opslaan in een bestand

en: SaveAs File
nl_NL: OpslaanAls Bestand

en: Saving file
nl_NL: Opslaan bestand

en: Search
nl_NL: Zoek

en: Search For
nl_NL: Zoek Naar

en: Search Panel
nl_NL: Zoek Paneel

en: Search Results
nl_NL: Zoek Resultaat

en: Search Speed :
nl_NL: Zoek Snelheid :

en: Search and Replace sizes are not equal!
    Replacing with different size are not supported yet.
nl_NL: Zoek en Vervang lengte niet gelijk!
    Vervanging met verschillende lengte is nog niet ondersteund.

en: Search as
nl_NL: Zoek als

en: Search backwards
nl_NL: Zoek terugwaards

en: Search value not found
nl_NL: Gezochte waarde niet gevonden

en: Search:
nl_NL: Zoek:

en: Sector Count:
nl_NL: Sector Aantal:

en: Sector Size:
nl_NL: Sector Grootte:

en: Select a file
nl_NL: Selecteer een bestand

en: Selected Block: %
nl_NL: Geselecteerd Blok: %

en: Selected Block: N/A
nl_NL: Geselecteerd Blok: N/A

en: Selected block bigger than limit.
nl_NL: Geselecteerd blok grote dan limiet

en: Selection Colour
nl_NL: Selectie Kleur

en: Selection Colours:
nl_NL: Selectie Kleuren:

en: Selection Foreground Colour
nl_NL: Selectie Voorgrond Kleur

en: Set Selection Block End
nl_NL: Stel Selectie Blok Eind in

en: Set Selection Block Start
nl_NL: Stel Selectie Blok Start in

en: Show info about this application
nl_NL: Toon informatie over deze applicatie

en: Showing Page: %
nl_NL: Toon Pagina: %

en: Size:
nl_NL: Formaat:

en: Sorry, this program supports up to 500K differences.
nl_NL: Sorry, dit programma ondersteund tot 500K verschillen.

en: Source :
nl_NL: Bron :

en: Special Hex
nl_NL: Speciaal Hex

en: Stop comparison after
nl_NL: Stop vergelijking na

en: TAG Panel
nl_NL: Label Paneel

en: Tag Dialog
nl_NL: Label Dialoog

en: Tag Edit
nl_NL: Wijzig Label

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text Control
nl_NL: Tekst Beheer

en: There is no TAGs to Export in current active file!
nl_NL: Er zijn geen Labels om te exporteren in het actieve bestand!

en: This function finds some different values at file. Usefull for finding non-null sections at disks.
nl_NL: Deze functie vind verschillende waarden in het bestand. Bruikbaar voor het vinden van niet-null secties in disks.

en: This mode will write changes every change to file DIRECTLY.
nl_NL: Deze mode zal iedere wijziging DIRECT in het bestand aanpassen.

en: This part doesn't exist at compared file
nl_NL: Dit gedeelte bestaat niet in het vergeleken bestand

en: Toolbar
nl_NL: Werkbalk

en: Tools
nl_NL: Gereedschappen

en: Type of branch
nl_NL: Type aftakking

en: Undo last operation
nl_NL: Undo laatste bewerking

en: Unknown error on "stat -c %U
nl_NL: Onbekende fout op "stat -c %U

en: Value is not hexadecimal!
nl_NL: Waarde is niet hexadecimaal!

en: Value must be even digit!
nl_NL: Waarde moet een even aantal digits zijn!

en: View your XOR encrypted file without decrypting!
nl_NL: Bekijk uw XOR versleutelde bestand zonder ontsleutelen

en: WARNING!
nl_NL: WAARSCHUWING!

en: WARNING! THIS OPERATION WILL DESTROY EVERY INFORMATION AT :
nl_NL: WAARSCHUWING! DEZE BEWERKING VERNIETIGD ALLE INFORMATIE OP :

en: WARNING!: Disk space is bigger than the image file. 
    Remaining space will remain untouched.
nl_NL: WAARSCHUWING!: Disk ruimte is groter dan het bestand. 
    Overgebleven ruimte blijft ongewijzigd.

en: WARNING:
    The text you are copying includes a null character
    (00 in the hex pane) and will be truncated!
    
    If copying to another file in wxHexEditor you
    should copy from the Hex pane, not the text pane
nl_NL: WAARSCHUWING:
    De tekst die u kopieerd bevat null karakters
    (00 in het hex paneel) en wordt ingekort!
    
    Bij het kopieren naar een ander bestand in wxHexEditor moet
    u het Hex paneel gebruiken, niet het tekst paneel.

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: Warning!
nl_NL: Waarschuwing!

en: WiKi format
nl_NL: WiKi formaat

en: WiKi with TAGs
nl_NL: WiKi met Labels

en: With Space
nl_NL: Met Spatie

en: With this option enabled, compared files will always show same address location.
nl_NL: Met deze optie ingeschakeled worden de vergeleken bestanden weergegeven met dezelfde adres locatie.

en: Wrap around
nl_NL: Verder vanaf begin

en: Write Speed :
nl_NL: Schrijf Snelheid :

en: Writeable
nl_NL: Schrijfbaar

en: Wrong input: %d please retry...
nl_NL: Foutieve invoer: %d probeer opnieuw...

en: XORKey:
nl_NL: XORSleutel:

en: XORView Thru
nl_NL: XOR Doorkijkmode

en: XORView Thru Warning
nl_NL: XOR Doorkijkmode Waarschuwing

en: XORView Thru Warning!
nl_NL: XOR Doorkijkmode Waarschuwing!

en: You can also try to own the file temporarily (requires root's password.)
nl_NL: U kunt proberen tijdelijk eigenaar te worden van het bestand (hierbij is het root wachtwoord nodig).

en: You have no RAM to copy this data.
nl_NL: U heeft geen RAM om deze data te kopieren.

en: You needed administration privileges to see available devices
nl_NL: U heeft beheerder privileges nodig om beschikbare apparaten te zien

en: Zebra Colour
nl_NL: Zebra Kleur

en: Zebra Striping
nl_NL: Zebra Strepen

en: hits
nl_NL: treffers

en: phpBB forum style
nl_NL: phpBB forum stijl

en: with 0x
nl_NL: met 0x

en: wxHexEditor Alpha Development version
nl_NL: wxHexEditor Alpha Ontwikkelings versie

en: wxHexEditor Comparing
nl_NL: wxHexEditor Vergelijken

en: wxHexEditor Searching
nl_NL: wxHexEditor Zoeken

en: wxHexEditor is a hex editor for HUGE files and devices.
nl_NL: wxHexEditor is een hex editor voor GROTE bestanden en apparaten.
