wxHexEditor - en to pl translation catalogue (406 entries)

en: %d records changed.
pl: %d pozycji zamienionych.

en: &About
pl: &O programie

en: &Close
pl: &Zamknij

en: &Edit
pl: &Edytuj

en: &File
pl: &Plik

en: &Help
pl: &Pomoc

en: &New
pl: &Nowy

en: &Open
pl: &Otwórz

en: &Quit
pl: &Wyjdź

en: &Redo
pl: &Przywróć

en: &Save
pl: &Zapisz

en: &Undo
pl: &Cofnij

en: &View
pl: &Widok

en: 0xRANDOM
pl: 0xLOSOWO

en: 16 Bit
pl: 16 Bitów

en: 16 bit
pl: 16 bitów

en: 16bit - Words
pl: 16bit - Słowo

en: 32 Bit
pl: 32 Bity

en: 32 bit
pl: 32 bitów

en: 32bit - Dwords
pl: 32bit - 2 słowa

en: 64 Bit
pl: 64 bity

en: 64 bit
pl: 64 bity

en: 64bit - Qwords
pl: 64bit - 4 słowa

en: 8 bit
pl: 8 bitów

en: 8bit - Byte
pl: 8bit - Bajt

en: ARE YOU SURE?
pl: CZY NA PEWNO?

en: Access Invalid
pl: Niepoprawny dostęp

en: Access:
pl: Dostęp:

en: Address
pl: Adres

en: Allow editing by Data Interpreter Panel
pl: Zezwól na edycję przez Panel interpretacji danych

en: Are you sure about resetting colours?
pl: Czy na pewno zresetować ustawienia kolorów?

en: As BigEndian
pl: Jako BigEndian

en: As UTF-8
pl: Jako UTF-8

en: Assembler Source
pl: Źródło Asemlber

en: Assembly Type
pl: Typ asemblera

en: Auto show tag panel if tags detected
pl: Automatycznie pokaż panel tagów, jeśli tagi zostały użyte

en: BLOCK
pl: BLOK

en: Background Colour
pl: Kolor tła

en: Backup
pl: Kopia bezpieczeństwa

en: Backup Speed :
pl: Szybkość wykonywania kopii zapasowej:

en: Backup operation completed.
pl: Kopia bezpieczeństwa utworzona!

en: Binary
pl: Binarnie

en: Block Size: %
pl: Rozmiar bloku: %

en: Block Size: N/A
pl: Rozmiar bloku: N/A

en: Branches the given location
pl: Rozdziel daną lokację

en: Bug Reporting
pl: Raportowanie błędów

en: Byte View
pl: Widok bajtów

en: Bytes
pl: Bajtów

en: Bytes Per Line
pl: Bajtów na wiersz

en: Bytes Per Line Limit
pl: Limit bajtów na linię

en: C/C++ Source
pl: Źródło C/C++

en: CHARACTER
pl: ZNAK

en: CPU Vendor
pl: Sprzedawca CPU

en: Calculate
pl: Kalkulator

en: Calculate Checksum
pl: Oblicz sumę kontrolną

en: Calculating Checksum
pl: Obliczanie sumy kontrolnej

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cannot calculate checksum of an empty file.
pl: Nie można wyliczyć sumy kontrolnej dla pustego pliku.

en: Cannot open dropped file:
pl: Nie można otworzyć porzuconego pliku:

en: Cannot read hash file!
pl: Nie można odczytać skrótu pliku!

en: Character Encoding Family:
pl: Kodowanie:

en: Character Encoding:
pl: Kodowanie znaków

en: Checksum File Detected
pl: Usunięto plik Sumy Kontrolnej

en: Checksum Results
pl: Rezultat sumy kontrolnej

en: Choose a file for editing
pl: Wybierz plik do edycji

en: Choose a file for export TAGs
pl: Wybierz plik do zapisu tagów

en: Choose a file for import TAGs
pl: Wybierz plik do importu tagów

en: Choose a file for save as
pl: Wybierz plik do zapisu jako

en: Choose a file for saving dump
pl: Wybierz plik do zapisu zrzutu

en: Clear
pl: Czysty

en: Clipboard could not be opened.
pl: Nie można otworzyć schowka.

en: Close
pl: Zamknij

en: Close File
pl: Zamknij plik

en: Close current file
pl: Zamknij bierzący plik

en: Colours
pl: Kolory

en: Compare
pl: Porównanie

en: Compare Files
pl: Porównaj pliki

en: Comparing files...
pl: Porównywanie plików

en: Comparison Panel
pl: Panel porównywania

en: Comparison Results
pl: Wynik porównywania

en: Comparison Speed :
pl: Szybkość porównywania:

en: Connect files for scrolling
pl: Przewijanie plików

en: Copies selection
pl: Kopiuj zaznaczenie

en: Copies selection in special format
pl: Kopiuj zaznaczenia w specjalnym formacie

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copy As
pl: Kopiuj jako

en: Copy As :
pl: Kopiuj jako:

en: Copy Block
pl: Kopiuj blok

en: Copy Selected Block As
pl: Skopiuj zaznaczony blok jako

en: Copy To Clipboard Error
pl: Błąd kopiowania do schowka

en: CopyAs
pl: Kopiuj jako

en: Creates a new file
pl: Utwórz nowy plik

en: Creates empty tag with Random Color.
pl: Stwórz puste tag z losowymi kolorami

en: Critical Error. File pointer is not empty!
pl: Błąd krytyczny. Wskaźnik pliku nie jest pusty!

en: Current File
pl: Obecny plik

en: Cursor Offset:
pl: Offset kursoru:

en: Cursor Value: %u
pl: Wartość kursora: %u

en: Custom Hex Formating
pl: Niestandardowy format HEX

en: Cut
pl: Wytnij

en: Cut Block
pl: Wytnij blok

en: Cuts a selection
pl: Wytnij zaznaczenie

en: Cuts selected block and copies to clipboard
pl: Wytnij zaznaczone bloki i skopiuj doschowka

en: DIRECTORY
pl: KATALOG

en: Data Interpreter
pl: Interpreter danych

en: DataInterpreter
pl: Interpreter Danych

en: Decimal
pl: Dziesiętnie

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Block
pl: Usuń blok

en: Deletes selected block
pl: Usuń zaznaczone bloki

en: Deletes selection
pl: Usuń zaznaczone bloki

en: Destination :
pl: Cel:

en: Device Image Tools
pl: Narzędzia obrazu dysku

en: Device:
pl: Urządzenie:

en: Devices
pl: Urząrzenia

en: Different bytes
pl: Bajtów różnych

en: Direct Write
pl: Bezpośredni zapis

en: Disassembler Panel
pl: Panel deasemblera

en: Disassembly Bit Mode
pl: Tryb bitowy deasemblera

en: Disk/Partition Backup
pl: Kopia bezpieczeństwa dysku

en: Disk/Partition Backup Tool
pl: Narzędzie kopii bezpieczeństwa dysku

en: Disk/Partition Erase
pl: Wymazywanie dysku

en: Disk/Partition Erase Tool
pl: Narzędzie formatowania dysku

en: Disk/Partition Restore
pl: Przywracanie dysku

en: Disk/Partition Restore Tool
pl: Narzędzie przywracania dysku

en: Do not show this again.
pl: Nie pokazuj tego ponownie

en: Do you want to own the file?
pl: Czy chcesz być właścicielem pliku?

en: Do you want to save file?
pl: Czy chcesz zapisać plik?

en: Do you want to save this file?
pl: Czy chcesz zapisać ten plik?

en: Donate
pl: Dotacja

en: Donate some money to author as a return!
pl: Wyślij trochę pieniędzy autorowi aby się odwdzięczyć!

en: Download new wxHexEditor
pl: Ściągnij nową wersje wxHexEditor

en: Dump cannot saved as
pl: Zrzutu nie można zapisać jako

en: ERROR!
pl: BŁĄD!

en: ERROR!: Disk space is smaller than the image file.
pl: Błąd! Rozmiar dysku jest mniejszy niż plik obrazu.

en: Edit
pl: Edytuj

en: Enable
pl: Włącz

en: Enter File Size:
pl: Wprowadź rozmiar pliku:

en: Enter PID:
pl: Wprowadź PID:

en: Enter hex value(s) for fill
pl: Wpisz wartość(i) dla wypełnienia

en: Erase
pl: Wymazywanie

en: Erase Speed :
pl: Szybkość wymazywania:

en: Erase With
pl: Nadpisz używając

en: Erase operation completed.
pl: Operacja wymazywania zakończona.

en: Error
pl: Błąd

en: Error on Comparison
pl: Błąd podczas porównywania

en: Error on Write operation to Process RAM
pl: Błąd w operacji zapisu do procesu RAM

en: Error on writing to backup image.
pl: Błąd podczas zapisywania obrazu kopii bezpieczeństwa

en: Error!
pl: Błąd!

en: Error, File #1 cannot open.
pl: Błąd, pliku #1 nie można otworzyć.

en: Error, File #2 cannot open.
pl: Błąd, pliku #2 nie można otworzyć.

en: Error, Save File cannot open.
pl: Błąd, nie można zachować pliku.

en: Error, Save File is not selected.
pl: Błąd, nie wybrano pliku do zapisu

en: Export TAGs
pl: Eksportuj tagi

en: FATAL ERROR
pl: BŁĄD KRYTYCZNY

en: FILE
pl: PLIK

en: File #1
pl: Plik #1

en: File #1 :
pl: Plik #1:

en: File #1 is not readable.
pl: Plik #1 jest nie możliwy do czytania.

en: File #2
pl: Plik #2

en: File #2 :
pl: Plik #2:

en: File #2 is not readable.
pl: Plik #2 jest nie możliwy do czytania.

en: File Corrupt!
pl: Plik jest uszkodzony!

en: File Has Changed!
pl: Plik został zmieniony!

en: File Hash:
pl: Skrót pliku:

en: File Mode
pl: Tryb pliku

en: File Save
pl: Zapisz plik

en: File Save Error
pl: Błąd zapisania pliku

en: File Save Error.
pl: Błąd zapisu pliku.

en: File To Hash:
pl: Plik do haszowania:

en: File Verified.
pl: Plik zweryfikowany.

en: File cannot create!
pl: Plik nie został utworzony!

en: File cannot open in this mode :
pl: Plik nie może być otwarty w trybie:

en: File cannot open.
pl: Nie można otworzyć pliku.

en: File cannot read!
pl: Plik nie mógł być odczytany!

en: File cannot save as
pl: Nie udało się zapisać pliku jako

en: File cannot saved. Operation Cancelled
pl: Plik nie zapisany. Operacja anulowana

en: File does not exists at path:
pl: Plik nie istnieje w katalogu:

en: File has some insertion/deletions. You cannot save this file-self (yet). Please use SaveAs.
pl: Plik ma jakieś wstawki/usunięcia. Nie można zapisać tego plik (jeszcze). Proszę użyć Zapisz Jako.

en: File in Read Only mode. Cannot save file.
pl: Plik jest w trybie Tylko do Odczytu. Nie można zapisać pliku.

en: File is not changed. Nothing to save.
pl: Plik nie został zmieniony. Nic nie ma do zapisania.

en: File is not readable by permissions.
pl: Brak uprawnień do czytania tego pliku.

en: File load error!.
    File closed but not opened while access change. For avoid corruption close the program
pl: Błąd ładowania pliku!
    Plik jest zamknięty ale nie otworzony podczas zmiany uprawnień. Aby uniknąć uszkodzenia zamknij program

en: File save in progress
pl: Zapisywanie pliku w toku

en: File:
pl: Plik:

en: Fill
pl: Wypełnij

en: Fill Dialog
pl: Wypełnij okno

en: Fill Selection
pl: Wypełnij zaznaczenie

en: Fill selection blocks
pl: Wypełnij zaznaczone bloki

en: Find
pl: Znajdź

en: Find & Replace
pl: Znajdź i zamień

en: Find All
pl: Znajdź wszystkie

en: Find All Done!
pl: Wszystko znaleziono!

en: Find Some Bytes
pl: Odszukaj sekwencję bajtów

en: Find and replace
pl: Znajdź i zamień

en: Finding Some Bytes...
pl: Szukanie bajtów...

en: Finding matches...
pl: Wyszukiwanie dopasowań ...

en: Font Color
pl: Kolor czcionki

en: For switching XORView Thru mode, all Undo&Redo buffer will reset and non-saved changes will discarded.
    Also you can't use methods that changes file size (like delete and inject) with XORView Thru mode enabled.
pl: Włączenie trybu XORViewThru spowoduje, że wszystkie niezapisane zmiany w buforach Cofnij&Ponów zostaną utracone.
    Ponadto nie możesz również używać metod, które zmieniają wielkość pliku (np. usuń lub wstrzyknij) w trakcie używanie trybu XORViewThru.

en: For using this function, please install "gnomesu" or "gksu" tools first.
pl: Aby używać tej funkcji zainstaluj "gnomesu" lub "gksu".

en: Foreground Colour
pl: Kolor pierwszego planu

en: Format Error!
pl: Błąd formatu!

en: Found %d matches.
pl: Znaleziono %d dopasowań.

en: From beginning
pl: Od początku

en: From end
pl: Dotąd

en: From here
pl: Stąd

en: Full Text
pl: Pełny tekst

en: Go to Offset
pl: Idź do offsetu

en: Go!
pl: Idz!

en: GoTo
pl: Idź do

en: HTML format
pl: Format HTML

en: HTML with TAGs
pl: HTML z TAGs

en: Hash File:
pl: Skrót pliku:

en: Hash Result
pl: Wynik sumy kontrolnej

en: Hash Speed :
pl: Prędkość hashowania :

en: Hex
pl: Szestnastkowy

en: Hex Colors:
pl: Kolory HEX'a:

en: Hex Control
pl: Ustawienia Hex

en: Import TAGs
pl: Importuj tagi

en: Include Hex Part
pl: Dołącz część Hex

en: Include Offset Part
pl: Dołącz przesuniętą część

en: Include Text Part
pl: Dołącz część tekstową

en: InfoPanel
pl: Panel informacji

en: Injection!
pl: Wstrzyknięcie!

en: Insert
pl: Wstaw

en: Insert Block
pl: Wstaw bloki

en: Inserts new bytes to cursor location
pl: Wstaw nowe bajty w miejsce kursora

en: Language:
pl: Język:

en: License Agreement
pl: Licencja

en: MD2 (slow!)
pl: MD2 (wolny!)

en: MD5 File detected. Do you request MD5 verification?
pl: Wykryty plik MD5.

en: Make program portable
pl: Zmień program w wersję przenośną

en: Match Case
pl: Uwzględniaj wielkość liter

en: Merge sections if close as
pl: Scal sekcje jeśli bliskie

en: N/A on this OS (yet)
pl: nie dostępne na tym systemie (jeszcze)

en: Name:
pl: Nazwa:

en: New File
pl: Nowy plik

en: New Tag
pl: Nowy tag

en: New file
pl: Nowy plik

en: New wxHexEditor Version!
pl: Nowa wersja wxHexEditor!

en: New wxHexEditor version %s is available!
pl: Nowa wersja wxHexEditor %s jest dostępna!

en: Next Sector
pl: Następny sektor

en: No Recent File
pl: Brak ostatnio używanych plików

en: No data available at clipboad!
pl: Brak danych w schowku!

en: Not Available
pl: Niedostępne

en: Not Enought RAM
pl: Nie wystarczająca ilość pamięci RAM

en: Not Enought Space
pl: Brak przestrzeni dyskowej

en: Note Color
pl: Kolor notatki

en: Note: Used internal binary copy buffer at paste operation.
pl: Notatka: Użyto wewnętrznego binarnego bufora kopii dla operacji wklejania.

en: Nothing found!
pl: Nic nie znaleziono!

en: Notice!: This command will increase the file size and will generate too much overhead on file save.
    How many bytes do you want to inject to location to offset location %lld?
pl: Uwaga: To polecenie zwiększy rozmiar pliku i wygeneruje duży narzut przy zapisie. 
    Ile bajtów chcesz wstrzyknąć pod offsetem %lld ?

en: Notice: Checksum includes non-saved changes.
pl: Uwaga: Suma Kontrolna zawiera niezapisane zmiany.

en: Offset Control
pl: Ustawienia przesunięcia

en: Open
pl: Otwórz

en: Open &Recent
pl: O&statnie

en: Open Disk Device
pl: Otwórz narzędzia dysków

en: Open File
pl: Otwórz plik

en: Open Process RAM
pl: Otwórz proces RAM

en: Open RAM Device
pl: Otwórz urzadzenie RAM

en: Open a file
pl: Otwórz plik

en: Operation Complete
pl: Operacja zakończona

en: Operation cancelled!
pl: Operacja anulowana!

en: Option:
pl: Opcje:

en: Options
pl: Opcje

en: Others
pl: Inne

en: Paste
pl: Wklej

en: Paste Block
pl: Wklej blok

en: Paste clipboard to cursor location
pl: Wklej ze schowka do miejsca kursoru

en: Path:
pl: Ścieżka:

en: Please change file permissons or run this program with Windows UAC privileges.
pl: Zmień uprawnienia pliku lub uruchom z uprawnieniami Windows UAC.

en: Please change file permissons or run this program with root privileges
pl: Proszę zmienić uprawnienia do pliku lub uruchom program z uprawnieniami roota

en: Please change file permissons or run this program with root privileges.
pl: Proszę zmienić uprawnienia dla pliku lub  uruchomić program z uprawnieniami administratora.

en: Please enter XOR key as
pl: Proszę wprowadzić klucz XOR jako

en: Please enter process identification number.
pl: Proszę wpisać numer identyfikacyjny procesu.

en: Please indicate file size in decimal.
pl: Proszę podać rozmiar pliku w systemie dziesiątkowym.

en: Please restart program for changes.
pl: Proszę uruchomić program ponownie, aby zostawać zmiany

en: Please wait while backing up disk/partition image.
pl: Proszę poczekać na utworzenie obrazu dysku.

en: Please wait while calculating checksum.
pl: Proszę poczekać na obliczenie sumy kontrolnej

en: Please wait while erasing disk/partition image.
pl: Proszę poczekać na wymazywanie dysku

en: Please wait while restoring disk/partition.
pl: Proszę poczekać na przywrócenie dysku.

en: Preferences
pl: Ustawienia

en: Press enter to make changes!
pl: Naciśnij klawisz Enter, aby dokonać zmian!

en: Previous Sector
pl: Poprzedni sektor

en: Process cannot open.
pl: Nie można otworzyć.

en: Quick Tag
pl: Szybki tag

en: Quit the application
pl: Zamknij aplikacje

en: Raw Hex
pl: Surowy Hex

en: Read Only
pl: Tylko do odczytu

en: Recursive custom hex format pattern
pl: Powtarzający się niestandardowy wzorzec wartości szesnastkowych.

en: Redo
pl: Przywróć

en: Remaining differences not shown.
pl: Pozostałych różnic nie pokazano.

en: Remove
pl: Usuń

en: Replace
pl: Zamień

en: Replace All
pl: Zamień wszystkie

en: Replace:
pl: Zastąpnie:

en: Report bugs for smashing them!
pl: Raportuj błędy by je zniszczyć!

en: Reset
pl: Restart

en: Reset Colour Values to Default
pl: Przywróć domyślne wartości kolorów

en: Resetting Hex Colours
pl: Restartowanie kolorów Hex

en: Restore
pl: Przywracanie

en: Restore Speed :
pl: Szybkość przywracania:

en: Restore operation completed.
pl: Przywracanie ukończone!

en: Results copied to the clipboard.
pl: Wynik skopiowano do schowka

en: Reverts last undo
pl: Przywruć ostatnie cofnięcie

en: SHA1 File detected. Do you request SHA1 verification?
pl: Wykryto plik zawierający hash SHA1. Czy chcesz użyć weryfikacji podpisu SHA1?

en: SHA256 File detected. Do you request SHA256 verification?
pl: Wykryto plik zawierający hash SHA256. Czy chcesz użyć weryfikacji podpisu SHA256?

en: Same bytes
pl: Bajtów identycznych

en: Save
pl: Zapisz

en: Save &As
pl: Zapisz &Jako

en: Save As Dump
pl: Zapisz zrzut jako

en: Save File
pl: Zapisz plik

en: Save Results to File
pl: Zapisz wyniki do pliku

en: Save as
pl: Zapisz jako

en: Save current file as...
pl: Zapisz bieżący plik jako ...

en: Save modifications
pl: Zapisz zmiany

en: Save selections as a file
pl: Zapisz zaznaczenia jako plik

en: SaveAs File
pl: Zapisz jako plik

en: Saving file
pl: Zapisywanie pliku

en: Search
pl: Wyszukaj

en: Search For
pl: Wyszukaj dla

en: Search Panel
pl: Panel wyszukiwania

en: Search Results
pl: Wynik wyszukiwania

en: Search Speed :
pl: Szybkość przeszukiwania:

en: Search and Replace sizes are not equal!
    Replacing with different size are not supported yet.
pl: Znajdź i zamień nie pasują rozmiarem!
    Zamiana z innym rozmiarem nie jest wspierana.

en: Search as
pl: Wyszukaj jako

en: Search backwards
pl: Szukaj wstecz

en: Search value not found
pl: Wartość nie znaleziona

en: Search:
pl: Szukaj:

en: Sector
pl: Sektor

en: Sector Count:
pl: Liczba sektorów:

en: Sector Size:
pl: Rozmiar sektora:

en: Select a file
pl: Wybierz plik

en: Selected Block: %
pl: Zaznaczony blok: %

en: Selected Block: N/A
pl: Zaznaczony blok: N/A

en: Selected block bigger than limit.
pl: Wybrany jest blok większy niż limit.

en: Selection Colour
pl: Wybrany kolor

en: Selection Colours:
pl: Wybór koloru:

en: Selection Foreground Colour
pl: Wybór koloru pierwszoplanowego:

en: Set Selection Block End
pl: Ustaw koniec bloku do zaznaczenia

en: Set Selection Block Start
pl: Ustaw początek bloku do zaznaczenia

en: Show info about this application
pl: Pokaż informacje o tej aplikacji

en: Showing Page: %
pl: Strona: %

en: Size:
pl: Rozmiar:

en: Sorry, this program supports up to 500K differences.
pl: Przepraszamy, program ten obsługuje różnice do 500K.

en: Source :
pl: Źródło

en: Special Hex
pl: Specjalny Hex

en: Stop comparison after
pl: Zatrzymaj porównywanie po

en: Switching to XORView Thru mode will reset Undo&Redo buffer. Unsaved changes will be discarded.
     Note also that you can't use methods that change file size (like delete and inject) while XORView Thru mode is active.
pl: Przełączenie na widok XOR skasuje historię zmian. Niezapisane zmiany zostaną utracone.
    W tym trybie nie możesz również używać funkcji wpływających na rozmiar pliku (jak kasowanie i wstrzykiwanie danych)

en: TAG Panel
pl: Panel tagów

en: TAG file cannot be saved to default location.
    Do you want to Export TAGs file?
pl: Plik Tagów nie może być zapisany w domyślnej lokacji.
    Czy chcesz wyeksportować Tagi?

en: TAGS cannot be imported from
pl: Nie udało się wczytać tagów z

en: TAGs Cannot Be Saved!!
pl: Tagi nie mogły być zapisane!

en: TAGs cannot be exported to
pl: Nie udało się zapisać tagów do

en: TAGs cannot be exported to file :
pl: Nie udało się wyeksportować tagów do

en: Tag Dialog
pl: Okno tagu

en: Tag Edit
pl: Edytuj tag

en: TagPanel
pl: Panel Tagów

en: Text
pl: Tekst

en: Text Control
pl: Ustawienia tekstu

en: There are not enough free disk space.
    Required: %s
    Available: %s
pl: Brak wolnego miejsca na dysku.
    Potrzeba: %s
    Dostępne: %s

en: There is no TAGs to Export in current active file!
pl: Nie ma tagów do eksportu w bieżącym pliku!

en: This function finds some different values at file. Usefull for finding non-null sections at disks.
pl: Ta funkcja znajduje różne wartości w pliku. Jest przydatna dla znajdowania niepustych miejsc na dysku.

en: This mode will write changes every change to file DIRECTLY.
pl: Ten tryb zapisze każdą zmianę BEZPOŚREDNIO do pliku.

en: This part doesn't exist at compared file
pl: Ta część nie istnieje w porównaniu plików

en: Toolbar
pl: Pasek narzędzi

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Type of branch
pl: Typ gałęzi

en: Undo
pl: Cofnij

en: Undo last operation
pl: Cofnij ostatnią operację

en: Unknown error on "stat -c %U
pl: Nieznany błąd w "stat - %U

en: Unsigned
pl: Bez znaku

en: Value is not hexadecimal!
pl: Wartość nie jest w formacie szesnastkowym!

en: Value must be even digit!
pl: Wartość musi być również cyfrą!

en: View your XOR encrypted file without decrypting!
pl: Przeglądaj swój zaszyfrowany XORem plik bez deszyfrowania!

en: WARNING!
pl: UWAGA!

en: WARNING! THIS OPERATION WILL DESTROY EVERY INFORMATION AT :
pl: UWAGA! Ta operacja zniszczy wszystkie informacje w:

en: WARNING!: Disk space is bigger than the image file. 
    Remaining space will remain untouched.
pl: Ostrzeżenie! Rozmiar dysku jest większy niż pliku obrazu.
    Pozostałe miejsce pozostanie bez zmian.

en: WARNING:
    The text you are copying includes a null character
    (00 in the hex pane) and will be truncated!
    
    If copying to another file in wxHexEditor you
    should copy from the Hex pane, not the text pane
pl: UWAGA:
    Tekst który kopiujesz zawiera znak null ( 00 szestnastkowe )
     i zostanie obcięty!
    
    Jeżeli kopiujesz między plikami w wxHexEditor, powinieneś
    kopiować dane w postaci szestnastkowej, nie tekstowej.

en: Warning
pl: Uwaga

en: Warning!
pl: Uwaga!

en: WiKi format
pl: Format WiKi

en: WiKi with TAGs
pl: Wiki z TAGs

en: With Space
pl: Wraz z odstępem

en: With this option enabled, compared files will always show same address location.
pl: Po włączeniu tej opcji, porównywane pliki będą pokazywały ten sam adres

en: Wrap around
pl: Zwiń wokół

en: Write Speed :
pl: Szybkość zapisu:

en: Writeable
pl: Zapisywalny

en: Wrong input: %d please retry...
pl: Niepoprawne: %d, proszę spróbować ponownie ...

en: XORKey:
pl: Klucz XOR

en: XORView Thru Warning
pl: Ostrzeżenie XORViewThru

en: XORView Thru Warning!
pl: Ostrzeżenie XORViewThru!

en: You can also try to own the file temporarily (requires root's password.)
pl: Możesz spróbować tymczasowo zmienić właściciela pliku na siebie (wymaga hasła administratora)

en: You have no RAM to copy this data.
pl: Nie masz pamięci RAM, aby skopiować te dane.

en: You have tried to copy more than 10 MB of data.
    Copying above 10 MB to clipboard is not allowed.
    Only internal copy buffer used!
pl: Próbowałeś kopiowania więcej niż 10MB danych.
    Kopiowanie powyżej tej ilośći do schowka nie jest możliwe.
    Używany jest jedynie wewnętrzny bufor!

en: You needed administration privileges to see available devices
pl: Musisz posiadać uprawnienia administracyjne, aby zobaczyć dostępne urządzenia

en: Zebra Colour
pl: Kolorowanie "Zebra"

en: Zebra Striping
pl: Rozkładanie "Zebra"

en: bytes
pl: bajty

en: hits
pl: trafień

en: phpBB forum style
pl: Styl forum phpBB

en: with 0x
pl: Wraz z 0x

en: with 0x and Comma
pl: z 0x i przecinkiem

en: wxHexEditor Alpha Development version
pl: Wersja rozwojowa Alpha wxHexEditor

en: wxHexEditor Comparing
pl: wxHexEditor Porównanie

en: wxHexEditor Searching
pl: Wyszukiwanie wxHexEditor

en: wxHexEditor is a hex editor for HUGE files and devices.
pl: wxHexEditor jest edytorem HEX dla dużych plików i urządzeń.
    Tłumaczenie: Piotr Merski <merskip@gmail.com>

en: xx
pl: x
