wxHexEditor - en to ro translation catalogue (385 entries)

en: %d records changed.
ro: %d înregistrări schimbate.

en: &About
ro: &Despre

en: &Close
ro: În&chide

en: &Edit
ro: &Editare

en: &File
ro: &Fișier

en: &Help
ro: &Ajutor

en: &New
ro: &Nou

en: &Open
ro: &Deschide

en: &Quit
ro: &Termină

en: &Redo
ro: &Refă

en: &Save
ro: &Salvează

en: &Undo
ro: &Anulează

en: &View
ro: &Vizualizare

en: 0xRANDOM
ro: 0xALEATOR

en: 16bit - Words
ro: 16 biți - Words

en: 32bit - Dwords
ro: 32 biți - Dwords

en: 64bit - Qwords
ro: 64 biți - Qwords

en: 8bit - Byte
ro: 8 biți- Byte

en: ARE YOU SURE?
ro: SUNTEȚI SIGUR?

en: Access Invalid
ro: Acces nevalid

en: Access:
ro: Acces:

en: Address
ro: Adresă

en: Allow editing by Data Interpreter Panel
ro: Permite editarea prin panoul interpretor date

en: Are you sure about resetting colours?
ro: Sunteți sigur despre resetarea culorilor?

en: As BigEndian
ro: Ca BigEndian

en: As UTF-8
ro: Ca UTF-8

en: Assembler Source
ro: Asamblor sursă

en: Assembly Type
ro: Tip asamblare

en: Auto show tag panel if tags detected
ro: Arată automat panoul etichetă dacă sunt detectate etichete

en: BLOCK
ro: BLOC

en: Background Colour
ro: Culoare fundal

en: Backup Speed :
ro: Viteză backup :

en: Backup operation completed.
ro: Copia de rezervă a fost efectuată.

en: Binary
ro: Binar

en: Block Size: %
ro: Mărimea blocului: %

en: Block Size: N/A
ro: Mărimea blocului: N/A

en: Branches the given location
ro: Ramificațiile locației date

en: Bug Reporting
ro: Raportare defecte de programare

en: Byte View
ro: Vizualizare octet

en: Bytes
ro: Octeți

en: Bytes Per Line
ro: Octeți pe linie

en: Bytes Per Line Limit
ro: Limită octeți pe linie

en: C/C++ Source
ro: Sursă C/C++

en: CHARACTER
ro: CARACTER

en: CPU Vendor
ro: Vânzător CPU

en: Calculate
ro: Calculează

en: Calculate Checksum
ro: Calculează suma de control

en: Calculating Checksum
ro: Calcularea sumelor de control

en: Cancel
ro: Anulează

en: Cannot calculate checksum of an empty file.
ro: Nu se poate calcula suma de control a unui fișier gol.

en: Cannot open dropped file:
ro: Nu se poate deschide fișierul aruncat:

en: Cannot read hash file!
ro: Nu se poate de citit amprenta fișierului!

en: Character Encoding Family:
ro: Familie caracter codificare:

en: Character Encoding:
ro: Caracter codificare:

en: Checksum File Detected
ro: A fost detectat un fișier cu suma de control

en: Checksum Results
ro: Rezultatele sumelor de control

en: Choose a file for editing
ro: Alegeți un fișier pentru editare

en: Choose a file for export TAGs
ro: Alege un fișier pentru exportarea TAG-urilor.

en: Choose a file for import TAGs
ro: Alegeți un fișier pentru importat TAG-uri

en: Choose a file for save as
ro: Alegeți un fișier pentru salvarea ca

en: Choose a file for saving dump
ro: Alege un fișier pentru a salva dump-ul

en: Clear
ro: Curăță

en: Clipboard could not be opened.
ro: Clipboard-ul nu a putut fi deschis

en: Close
ro: Închide

en: Close File
ro: Închide fișier

en: Close current file
ro: Închide fișierul curent

en: Colours
ro: Culori

en: Compare
ro: Compară

en: Compare Files
ro: Compară fișiere

en: Comparing files...
ro: Se compară fișiere...

en: Comparison Panel
ro: Panou comparare

en: Comparison Results
ro: Comparare rezultate

en: Comparison Speed :
ro: Viteză de comparare :

en: Connect files for scrolling
ro: Conectează fișierele pentru derulare

en: Copies selection
ro: Copiile selecției

en: Copies selection in special format
ro: Copiază selecția în format special

en: Copy
ro: Copiere

en: Copy As
ro: Copiază ca

en: Copy As :
ro: Copiază ca :

en: Copy Block
ro: Copiază blocul

en: Copy Selected Block As
ro: Copie blocul selectat ca

en: Copy To Clipboard Error
ro: Copie eroarea în clipboard

en: CopyAs
ro: Copiere ca

en: Creates a new file
ro: Creează un fișier nou

en: Creates empty tag with Random Color.
ro: Crează o etichetă cu o culoare aleatoare

en: Critical Error. File pointer is not empty!
ro: Eroare critică. Pointerul fișierului nu e gol!

en: Current File
ro: Fișierul curent

en: Cursor Offset:
ro: Deplasamentul cursorului:

en: Cursor Value: %u
ro: Valoarea cursorului: %u

en: Custom Hex Formating
ro: Formatare hexazecimală personalizată

en: Cut
ro: Taie

en: Cut Block
ro: Taie blocul

en: Cuts a selection
ro: Taie o selecție

en: Cuts selected block and copies to clipboard
ro: Taie blocurile selectate și copiază-le în memoria temporară

en: DIRECTORY
ro: DIRECTOR

en: Data Interpreter
ro: Interpretor date

en: DataInterpreter
ro: Interpretor date

en: Decimal
ro: Zecimal

en: Delete
ro: Șterge

en: Delete Block
ro: Șterge blocul

en: Deletes selected block
ro: Șterge blocurile selectate

en: Deletes selection
ro: Șterge selecția

en: Destination :
ro: Destinație :

en: Device Image Tools
ro: Unelte imagine dispozitiv

en: Device:
ro: Dispozitiv:

en: Devices
ro: Dispozitive

en: Different bytes
ro: Diferiți octeți

en: Direct Write
ro: Scrie direct

en: Disassembler Panel
ro: Panou dezasamblor

en: Disassembly Bit Mode
ro: Mod dezasamblare octet

en: Disk/Partition Backup
ro: Copie de rezervă pentru disc/partiție

en: Disk/Partition Backup Tool
ro: Copie de rezervă a discului/partițiilor

en: Disk/Partition Erase
ro: Ștergea discului/partiției

en: Disk/Partition Erase Tool
ro: Ștergea discului/partiției

en: Disk/Partition Restore
ro: Restabilire disc/partiție

en: Disk/Partition Restore Tool
ro: Restabilirea discului/partiție

en: Do not show this again.
ro: Nu mai arăta asta din nou.

en: Do you want to own the file?
ro: Vrei să deții acest fișier?

en: Do you want to save file?
ro: Vrei să salvezi acest fișier?

en: Do you want to save this file?
ro: Vrei să salvezi acest fișier?

en: Donate
ro: Donează

en: Donate some money to author as a return!
ro: Donați în schimb ceva bani autorului!

en: Double
ro: Dublu

en: Download new wxHexEditor
ro: Descarcă noul wxHexEditor

en: Dump cannot saved as
ro: Dump-ul nu poate fi salvat ca

en: ERROR!
ro: EROARE!

en: ERROR!: Disk space is smaller than the image file.
ro: EROARE!: E prea puțin spațiu pe disp pentru fișierul-imagine.

en: Edit
ro: Editare

en: Enable
ro: Activează

en: Enter File Size:
ro: Introduceți dimensiunea fișierului:

en: Enter PID:
ro: Introduceți PID:

en: Enter hex value(s) for fill
ro: Introduce valorile hex pentru completare

en: Erase
ro: Șterge

en: Erase Speed :
ro: Viteză ștergere :

en: Erase With
ro: Șterge cu

en: Erase operation completed.
ro: Operațiunea de ștergere s-a finalizat.

en: Error
ro: Eroare

en: Error on Comparison
ro: Eroare la comparare

en: Error on Write operation to Process RAM
ro: Eroare la operația de scriere în procesul RAM

en: Error on writing to backup image.
ro: Eroare la scrierea copiei de rezervă

en: Error!
ro: Eroare!

en: Error, File #1 cannot open.
ro: Eroare, Fișierul #1 nu poate fi deschis.

en: Error, File #2 cannot open.
ro: Eroare, Fișierul #2 nu poate fi deschis.

en: Error, Save File cannot open.
ro: Eroare, "Salvare fișier" nu poate deschide.

en: Error, Save File is not selected.
ro: Eroare, "Salvare fișier" nu a fost selectat

en: Export TAGs
ro: Exportă TAG-uri

en: FATAL ERROR
ro: EROARE FATALĂ

en: FILE
ro: FIȘIER

en: File #1
ro: Fișier #1

en: File #1 :
ro: Fișierul #1:

en: File #1 is not readable.
ro: Fișierul #1 nu e citibil.

en: File #2
ro: Fișier #2

en: File #2 :
ro: Fișierul #2:

en: File #2 is not readable.
ro: Fișierul #2 nu e citibil.

en: File Corrupt!
ro: Fișierul este corupt!

en: File Has Changed!
ro: Fișierul conține modificări!

en: File Hash:
ro: Amprenta fișierului:

en: File Mode
ro: Mod fișier

en: File Save
ro: Slavare Fișier

en: File Save Error
ro: Eroare la salvarea fișierului

en: File Save Error.
ro: Eroare la salvarea fișierului

en: File To Hash:
ro: Fișier de indexat:

en: File Verified.
ro: Fișierul a fost verificat.

en: File cannot create!
ro: Fișierul nu se poate crea!

en: File cannot open in this mode :
ro: Fișierul nu poate fi deschis în acest mod:

en: File cannot open.
ro: Fișierul nu poate fi deschis.

en: File cannot read!
ro: Fișierul nu poate fi citit!

en: File cannot save as
ro: Fișierul nu se poate salva ca

en: File cannot saved. Operation Cancelled
ro: Fișierul nu poate fi salvat. Operațiune anulată

en: File does not exists at path:
ro: Fișierul nu există la calea:

en: File has some insertion/deletions. You cannot save this file-self (yet). Please use SaveAs.
ro: Fișierul are cîteve inserții/ștergeri. Încă nu e posibilă rescrierea fișeirului. Utilizează "Salvează ca".

en: File in Read Only mode. Cannot save file.
ro: Fișierul e în modul "Doar citire". Nu se poate de salvat fișieul.

en: File is not changed. Nothing to save.
ro: Fișierul nu a fost modificat. Nu e nimic de salvat.

en: File is not readable by permissions.
ro: Fișierul nu e citibil după permisiuni

en: File load error!.
    File closed but not opened while access change. For avoid corruption close the program
ro: Eroare la încărcarea fișierului.
    Fișierul e închis dar nu poate fi deschis cît timp este o schimbare de acces. Pentru a evita coruperea fișierului închideți programul

en: File save in progress
ro: Salvarea fișierului e în desfășurare

en: File:
ro: Fișier

en: Fill
ro: Completare

en: Fill Dialog
ro: Dialog de completare

en: Fill Selection
ro: Umple selecția

en: Fill selection blocks
ro: Umple blocurile selectate

en: Find
ro: Găsește

en: Find & Replace
ro: Găsește și înlocuiește

en: Find All
ro: Găsește tot

en: Find All Done!
ro: Găsește tot a terminat!

en: Find Some Bytes
ro: Găsește niște octeți

en: Find and replace
ro: Caută și înlocuiește

en: Finding Some Bytes...
ro: Se găsesc niște octeți...

en: Finding matches...
ro: Se găsesc potriviri...

en: Float
ro: Flotant

en: For switching XORView Thru mode, all Undo&Redo buffer will reset and non-saved changes will discarded.
    Also you can't use methods that changes file size (like delete and inject) with XORView Thru mode enabled.
ro: Pentru a schimba la modul XORView Thru, toată memoria cu Anulări/Refaceri va fi restată, și schimbările nesalvate vor fi anulate. 
    De asemenea nu puteți utiliza funcționalități care schimbă dimensiunea fișierului (de exemplu ștergere sau Injectare) cît timp modul XORView Thru e pornit.

en: Foreground Colour
ro: Culoare prim-plan

en: Format Error!
ro: Eroare de format!

en: Found %d matches.
ro: S-au găsit %d potriviri.

en: From beginning
ro: De la început

en: From end
ro: De la sfârșit

en: From here
ro: De aici

en: Full Text
ro: Text întreg

en: Go to Offset
ro: Mergi la deplasament

en: Go!
ro: Mergi!

en: GoTo
ro: Mergi la

en: HTML format
ro: formatat în HTML

en: HTML with TAGs
ro: HTML cu tag-uri

en: Hash File:
ro: Fișierul amprentei:

en: Hash Result
ro: Rezultatul amprentei

en: Hash Speed :
ro: Viteză indexare :

en: Hex
ro: Hexa

en: Hex Colors:
ro: Culori hexa:

en: Hex Control
ro: Control hexazecimal

en: Import TAGs
ro: Importă TAG-uri

en: Include Hex Part
ro: Inclusiv partea hexazecimală

en: Include Offset Part
ro: Include deplasamentul părții

en: Include Text Part
ro: Inclusiv partea text

en: InfoPanel
ro: Panou informații

en: Injection!
ro: Injectare!

en: Insert
ro: Inserează

en: Insert Block
ro: Introdu blocul

en: Inserts new bytes to cursor location
ro: Introdu octeții noi la poziția cursorului

en: Language:
ro: Limbă:

en: License Agreement
ro: Licență

en: MB/s
ro: MiO/s

en: MD2 (slow!)
ro: MD2 (încet!)

en: MD5 File detected. Do you request MD5 verification?
ro: Fișier MD5 detectat. Vrei să facem o verficare MD5?

en: Match Case
ro: Potrivire caz

en: Merge sections if close as
ro: Combină selecțiile dacă se închide ca

en: N/A on this OS (yet)
ro: N/A pe acest OS (încă)

en: Name:
ro: Nume:

en: New File
ro: Fișier nou

en: New Tag
ro: Etichetă nouă

en: New file
ro: Fișier nou

en: New wxHexEditor Version!
ro: Noua versiune de wxHexEditor!

en: New wxHexEditor version %s is available!
ro: Versiunea nouă %s a wxHexEditor este disponibilă!

en: Next Sector
ro: Sectorul următor

en: No Recent File
ro: Nu sunt fișiere recente

en: Not Available
ro: Nu este disponibil

en: Not Enought RAM
ro: Nu este suficientă memorie RAM

en: Nothing found!
ro: Nimic nu a fost găsit!

en: Notice!: This command will increase the file size and will generate too much overhead on file save.
    How many bytes do you want to inject to location to offset location %lld?
ro: Atenție!: Această comandă va crește dimensiunea fișierului și va genera prea multă informație pe deasupra la salvarea fișierului.
    Cîți byți vrei să injectezei la locație pentru a crește deplasamentul %lld?

en: Notice: Checksum includes non-saved changes.
ro: Aviz: Suma de control conține modifică ne-salvate.

en: Offset
ro: Deplasament

en: Offset Control
ro: Controlul deplasamentului

en: Open
ro: Deschide

en: Open &Recent
ro: Deschide &recent

en: Open Disk Device
ro: Deschide dispozitiv disk

en: Open File
ro: Deschide fișier

en: Open Process RAM
ro: Deschide procesul RAM

en: Open RAM Device
ro: Deschide dispozitivul RAM

en: Open a file
ro: Deschide un fișier

en: Operation Complete
ro: Operațiune finalizată.

en: Operation cancelled!
ro: Operație anulată!

en: Option:
ro: Opțiuni:

en: Options
ro: Opțiuni

en: Others
ro: Altele

en: Paste
ro: Lipește

en: Paste Block
ro: Lipește blocul

en: Paste clipboard to cursor location
ro: Lipește memoria temporară la poziția cursorului

en: Path:
ro: Cale:

en: Please change file permissons or run this program with root privileges
ro: Schimbă permisiunile, sau rulează programul cu drepturi de root.

en: Please change file permissons or run this program with root privileges.
ro: Schimbați permisiunile fișierului sau rulați programul cu privilegii de administrator.

en: Please enter XOR key as
ro: Introduceți cheia XOR ca

en: Please enter process identification number.
ro: Introduceți numărul de identificare al procesului.

en: Please indicate file size in decimal.
ro: Indicați dimensiunea fișierului în zecimal.

en: Please restart program for changes.
ro: Reporniți programul pentru modificări.

en: Please wait while backing up disk/partition image.
ro: Vă rugăm să așteptați cît facem o copie de rezervă imaginii discului/paritiției.

en: Please wait while calculating checksum.
ro: Vă rugăm să așteptați cît sunt calculate sumele de control

en: Please wait while erasing disk/partition image.
ro: Vă rugăm să așteptați cît imaginea discului/partiției este ștearsă.

en: Please wait while restoring disk/partition.
ro: Vă rugăm să așteptați cît este restabilit discul/partiția.

en: Preferences
ro: Preferințe

en: Press enter to make changes!
ro: Apăsați enter pentru a face modificările!

en: Previous Sector
ro: Sectorul anterior

en: Process cannot open.
ro: Procesul nu poate deschide.

en: Quad Hex
ro: Cvarteturi hexazecimale

en: Quick Tag
ro: Etichetare rapidă

en: Quit the application
ro: Termină aplicația

en: Raw Hex
ro: Hexazecimale brute

en: Read Only
ro: Doar citire

en: Recursive custom hex format pattern
ro: Model format hexazecimal personalizat recursiv

en: Redo
ro: Refă

en: Remaining differences not shown.
ro: Diferențele rămase nu sunt afișate.

en: Remove
ro: Elimină

en: Replace
ro: Înlocuiește

en: Replace All
ro: Înlocuiește tot

en: Replace:
ro: Înlocuiește:

en: Report bugs for smashing them!
ro: Raportează defectele de programare pentru zdrobirea lor!

en: Reset Colour Values to Default
ro: Resetează valorile culorii la implicite

en: Resetting Hex Colours
ro: Resetarea culorilor hexazecimale

en: Restore
ro: Restaurează

en: Restore Speed :
ro: Viteză restaurare :

en: Restore operation completed.
ro: Operația de restabilire a fost efectuată cu succes.

en: Results copied to the clipboard.
ro: Rezutate copiate în clipboard.

en: Reverts last undo
ro: Întoarce ultima anulare

en: SHA1 File detected. Do you request SHA1 verification?
ro: Fișier SHA1 detectat. Vrei să facem o verficare SHA1?

en: SHA256 File detected. Do you request SHA256 verification?
ro: Fișier SHA256 detectat. Vrei să facem o verficare SHA256?

en: Same bytes
ro: Niște octeți

en: Save
ro: Salvează

en: Save &As
ro: Salvează c&a

en: Save As Dump
ro: Salvează ca Dump

en: Save File
ro: Salvează fișier

en: Save Results to File
ro: Salvează rezultatele în fișier

en: Save as
ro: Salvează ca

en: Save current file as...
ro: Salvează fișierul curent ca...

en: Save modifications
ro: Salvează modificările

en: Save selections as a file
ro: Salvează selecțiile ca un fișier

en: SaveAs File
ro: Salvează fișier ca

en: Saving file
ro: Salvare fișier

en: Search
ro: Căutare

en: Search For
ro: Caută după

en: Search Panel
ro: Panou căutare

en: Search Results
ro: Caută rezultate

en: Search Speed :
ro: Viteză căutare :

en: Search and Replace sizes are not equal!
    Replacing with different size are not supported yet.
ro: Dimensiunile Căutare și Înlocuire nu sunt egale
    Înlocuirea cu o dimensiune diferită încă nu e suportată.

en: Search as
ro: Caută ca

en: Search backwards
ro: Caută înapoi

en: Search value not found
ro: Valoarea căutată nu a fost găsită

en: Search:
ro: Caută:

en: Sector Count:
ro: Număr sector:

en: Sector Size:
ro: Dimensiune sector:

en: Select a file
ro: Selectați un fișier

en: Selected Block: %
ro: Blocul selectat: %

en: Selected Block: N/A
ro: Blocul selectat: N/A

en: Selected block bigger than limit.
ro: Blocul selectat e mai mare decît limita.

en: Selection Colour
ro: Selectare culoare

en: Selection Colours:
ro: Selectare culori:

en: Selection Foreground Colour
ro: Selectați culoarea de prim-plan

en: Set Selection Block End
ro: Setează sfîrșitul blocului de selecție

en: Set Selection Block Start
ro: Setează începutul blocului de selecție

en: Show info about this application
ro: Arată informații despre această aplicație

en: Showing Page: %
ro: Afișând pagina: %

en: Size:
ro: Dimensiune:

en: Sorry, this program supports up to 500K differences.
ro: Ne pare rău, acest program suportă doar pînă la 500 mii diferențe.

en: Source :
ro: Sursă :

en: Special Hex
ro: Hexazecimal special

en: Stop comparison after
ro: Oprește compararea după

en: TAG Panel
ro: Panou TAG

en: TAGS cannot be imported from
ro: TAG-urile nu pot fi importate de la

en: TAGs Cannot Be Saved!!
ro: TAG-urile nu pot fi salvate!!

en: TAGs cannot be exported to
ro: TAG-urile nu pot fi exportate la

en: TAGs cannot be exported to file :
ro: TAG-urile nu pot fi exportate în fișier :

en: Tag Dialog
ro: Etichetă dialog

en: Tag Edit
ro: Editare etichetă

en: TagPanel
ro: Panou tag

en: Text Control
ro: Control text

en: There is no TAGs to Export in current active file!
ro: Nu sunt TAG-uri de exportat în fișierul activ curent!

en: This function finds some different values at file. Usefull for finding non-null sections at disks.
ro: Această funcție găsește unele valori diferite la un fișier. Este util pentru găsirea secțiunilor ne-nule la discuri.

en: This mode will write changes every change to file DIRECTLY.
ro: Acest mod va scrie modificările fiecare modificare a fișierului DIRECT.

en: This part doesn't exist at compared file
ro: Această parte nu există în fișerul comparat

en: Toolbar
ro: Bară unelte

en: Tools
ro: Unelte

en: Type of branch
ro: Tip de ramură

en: Undo
ro: Anulează

en: Undo last operation
ro: Anulează ultima operație

en: Unknown error on "stat -c %U
ro: Eroare necunoscută la "stat -c %U

en: Unsigned
ro: Neatribuit

en: Value is not hexadecimal!
ro: Valoarea nu e hexazecimală!

en: Value must be even digit!
ro: Valoarea trebuie să fie o cifră pară!

en: View your XOR encrypted file without decrypting!
ro: Vizualizați fișierul codat XOR fără decodare!

en: WARNING!
ro: ATENȚIE!

en: WARNING! THIS OPERATION WILL DESTROY EVERY INFORMATION AT :
ro: AVERTIZARE! ACESTĂ OPERAȚIE VA DISTRUGE TOATĂ INFORMAȚIA DE LA:

en: WARNING!: Disk space is bigger than the image file. 
    Remaining space will remain untouched.
ro: ATENȚIE!: Spațiul pe disc e mai mare ca fișierul-imagine.
    Spațiul rămas nu va fi atins.

en: WARNING:
    The text you are copying includes a null character
    (00 in the hex pane) and will be truncated!
    
    If copying to another file in wxHexEditor you
    should copy from the Hex pane, not the text pane
ro: Atenție:
    Textul copiat include un caracter nul
    (00 în panoul hexazecimal) și va fi trunchiată!
    
    Dacă copii în altă fereastră wxHexEditor ar 
    trebui să o faci din panoux hexazecimal, nu panoul de text.

en: Warning
ro: Avertizare

en: Warning!
ro: Avertizare!

en: WiKi format
ro: formatat pentru WiKi

en: WiKi with TAGs
ro: WiKi cu tag-uri

en: With Space
ro: Cu spații

en: With this option enabled, compared files will always show same address location.
ro: Cu această opțiune activată, fișierele comparate va arăta mereu poziția aceleiași adrese.

en: Wrap around
ro: Înfășoară în jur

en: Write Speed :
ro: Viteză scriere :

en: Writeable
ro: Inscriptibil

en: Wrong input: %d please retry...
ro: Intrare greșită: %d reâncercați...

en: XORView Thru Warning
ro: Avertizare XORView Thru!

en: XORView Thru Warning!
ro: Avertizare XORView Thru!

en: You can also try to own the file temporarily (requires root's password.)
ro: Puteți de asemenea să încercați să dețineți fișierul temporar (este necesară parola de administrator.)

en: You have no RAM to copy this data.
ro: Nu ai suficientă memorie pentru a copia aceste date.

en: You needed administration privileges to see available devices
ro: Vă trebuie privilegii de administrator pentru a vedea dispozitivele disponibile

en: Zebra Colour
ro: Culoare zebra

en: Zebra Striping
ro: Dungare zebra

en: bytes
ro: octeți

en: hits
ro: sfaturi

en: phpBB forum style
ro: în stilul forumului phpBB

en: with 0x
ro: cu 0x

en: wxHexEditor Alpha Development version
ro: wxHexEditor versiunea alfa de dezvoltare

en: wxHexEditor Comparing
ro: wxHexEditor comparare

en: wxHexEditor Searching
ro: wxHexEditor caută

en: wxHexEditor is a hex editor for HUGE files and devices.
ro: wxHexEditor este un editor hexazecimal pentru fișiere URIAȘE și dispozitive.
